Filter

Balančné náramky Forza

2 Položky

Náramky SBS FORZA BALANCE obsahujú dva unikátne hologramy, ktoré v kontakte s elektromagnetiským poľom človeka, upraví jeho frekvenciu na prospešný kmitočet 7,83 Hz. Speicální hologram dokáže harmonizovať naše pole. Tento jav sa prejaví okamžite po nasadení balančného náramku a účinky sú veľmi zreteľné. Okamžite po nasadení náramku sa zvýši vaše stabilita, ohybnosť a vďaka správnemu rozloženie energie dôjde k efektívnemu využívaniu celého pohybového aparátu.

Ako náramky SBS FORZA BALANCE fungujú a ako sú prospešné?

Roku 1957 objavil WO Schuman frekvenčné spektrum, ktoré sa nachádza v oblasti medzi Zemou a ionosférou (Schumanova rezonancie). Pôvodný meraní predpokladala že sa jedná o kmitočet s nemennou frekvencii 7,8 Hz. Najnovšie merania však ukazujú, že frekvencia narastá.
Po celé generácie je ľudstvo zviazané so "srdcovým tepom" našej planéty a ten ovplyvňuje celkovú harmóniu nášho tela, tiež zdravý spánok, psychickú pohodu a fyzický výkon. Frekvencia 7,8 Hz je totožná s tzv. Alfa frekvencií, v ktorej sa nachádzame v spánku, pri meditácii alebo hlbokom uvoľnenie. Alfa frekvencia je tiež veľmi dôležitým faktorom pri samouzdravování a regenerácii nášho tela. Je teda celkom jasné, že ľudské zdravie je úzko spojené z geofyzikálnymi parametrami našej planéty a zvyšujúce sa Schumanova rezonanciu podstatnou mierou negatívne ovplyvňuje kvalitu našich životov.

Čítajte viac

Najpredávanejšie

    Filter
    Zobraziť:

    Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

    Prihlásenie

    Táto stránka používa cookies. Viac info