Filter

Hoverboardy

14 položiek

Dvojkolesové hoverboardy a gyroboardy určené k osobnej preprave aj na číru zábavu pre dospelých i deti. A hoci sa to nezdá, hoverboard skrotí každý do 5 minút ;-)

Hoverboardy / kolonožky v našej ponuke sú za výhodné ceny a majú kvalitné batérie. Niektoré disponujú bluetooth funkciami a majú nosnosť až do 120 kg. V ponuke nájdete aj offroad modely s väčšími kolesami. Farebné prevedenie je najrôznejšie: čierne, biele, ružové, červené či zelené.

Na elektrickom hoverboarde sa naučíte jazdiť rýchlejšie ako na elektrickej jednokolke. Hoverboardy s menšími kolieskami sú menej praktické na bežné slovenské chodníky v mestách. Vyžadujú rovnejší povrch.

Naopak hoverboardy s väčšími kolieskami, napr. 10 palcové, nemajú problém s pohybom na bežných chodníkoch aj miernych terénoch a hravo zvládnu napr. povrch s kamienkami a nerovnosti. Na HOPsaj.sk z vlastnej skúsenosti preferujeme kolonožky s väčšími kolesami, ktoré sami používame vo svojej požičovni.

tab1
Čítajte viac

Najpredávanejšie

    Filter
    Zobraziť:

    Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

    Prihlásenie

    Táto stránka používa cookies. Viac info