GIBBON Ground Screw

Dostupnosť: Posledný kúsok

Zemná skrutka Gibbon Ground Screw je skvelým pomocníkom pre kotvenie lajny bez fixných bodov ako stromy alebo stĺpy. Slackline tak môžete natiahnuť kdekoľvek napríklad aj na svojej úplne rovnej záhrade. Skrutku proste zaskrutkujete do zeme, a tak vytvoríte kotvenie pre svoju lajnu. Geniálne jednoduché riešenie! Čítajte viac

Výrobca: Gibbon

39 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Žiadne stromy? Žiadny problém! Oceľovú lakovanú zemnú skrutku jednoducho zaskrutkujete do zeme a tým vytvoríte kotvenie pre vašu lajnu. Potom už iba zaháknete za oko na jednej strane slackline popruh, na druhej strane račňu a pomocou A-Frame, Slackframe, alebo pomocou iného prostriedku natiahnete slackline do požadovanej výšky. Vďaka Ground Screw je problém s chýbajúcim kotvením vyriešený.

Vyskúšať môžete tiež kompletný set pre napnutie lajny bez okolitých kotviacich bodov Independence Kit.

Set obsahuje:

1 × zemná skrutka Ground Screw z lakovanej ocele

Ground screw je podľa vlastností zeminy zavŕtaný behom 2 minút.

Kotvenie slackline na Vašej záhrade nebolo nikdy jednoduchšie. Geniálne jednoduchý a plno účelný spôsob, ako vytvoriť kotviaci bod pre slackline je tu. Stačí zavŕtať a môžete naťahovať.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info