GIBBON Independence Kit Classic

Dostupnosť: Posledný kúsok

Nevzdávajte sa slackline ani na miestach, kde nie sú stromy alebo iné kotviace body. Kompletný set pre slackline bez použitia stromov vám ponúka riešenie. Rýchlo sa rozkladá a skladá a umožní vám napnúť popruh do 3 výškových úrovní. Oceníte ho všade tam, kde nie je lajnu ako ukotviť. Čítajte viac

Výrobca: Gibbon

279 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Kompletná sada pre slackline bez použitia stromov. Zložíte ľahko a rýchlo a k napínaniu nepotrebujete žiadne stromy ani iné kotviace body. Tento set je ideálny pre záhradu domu, školy, škôlky či športové kluby. Skrátka všade tam, kde nemožno slackline kotviť za stromami.

Independence Kit Classic zostavíte z niekoľkých dielov. Napätie popruhu po zostavení zvládnete za 2 minúty. Zostavenie nového setu zaberie do 15 minút, to však robíte iba raz. Vaša záhrada sa stane slackline ihriskom.

Vlastnosti:
- pre voľne stojací slackline kdekoľvek bez ohľadu na stromy
- vhodné na záhradu domu, do školy a pre športové kluby
- konštrukcia so zemnými skrutkami a stabilným slackframe pre slackline natiahnutý kdekoľvek
- variabilné nastavenie výšky lajny (3 úrovne)
- šírka popruhu 50 mm pre použitie nízko nad zemou a pre bezpečné balansovanie
- konštrukcia odolná poveternostným vplyvom

Set obsahuje:
- 15 m dlhý kompletný slackline set Gibbon Classic Line
- 2x zemná skrutka Ground Screw
- 2x Slakframe stabilná konštrukcia s variabilnou výškou pre napnutie slackline
- skracovací popruh k račni
- návod na zostavenie a použitie

Technické dáta:
- určenie: šport / slackline / uni
- šírka popruhu: 5 cm / 2 inch
- dĺžka setu: 15
- napínanie: račňa
- farba: žltá
- hmotnosť: 22,6 kg

Gibbon Independence Kit Classic je jedinečné riešenie pre miesta, kde nie sú žiadne stromy či stĺpy a nie je popruh za čo upevniť. Postavením 2 stabilných slackframe konštrukcií a zavŕtaním dvoch zemných skrutiek do zeme vytvoríte kotviace body. Pomocou slackframe dostanete slackline popruh do požadovanej výšky. Na výber sú 3 úrovne pre variabilné výškové nastavenie. Vďaka Independence Kitu môžete natiahnuť slackline naozaj skoro všade. Zároveň v sete máte kompletnú slackline sadu Classic Line, ktorú si so sebou môžete vziať na výlet či dovolenku a natiahnuť štandardne za stromami.

Vaša záhrada sa stane zábavným parkom pre deti, ktoré vďaka tréningu koordinácie pohybov a dobrej rovnováhe budú mať zdravý základ pre akýkoľvek ďalší šport či aktivitu, alebo sa rovno stanú profesionálnymi slacklinermi.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info