GIBBON Flow Line X13

Dostupnosť: Skladom

Gibbon Flow Line X13 set je perfektným vstupom do sveta jednopalcových slackline popruhov. Vďaka dobrej distribúcii energie ponúka pohodlné a mäkké chodenie. Iba dve račne a slackline popruh - veľmi jednoduché napnutie. Pogumovaný povrch je stabilný aj za vlhka a celý set je vysoko variabilný. Keď vám bude dĺžka krátka, stačí dokúpiť dlhší lajnu a môžete začať objavovať longline. Čítajte viac

Výrobca: Gibbon

79 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Přečtěte si článek Jak vybrat slackline ;-)

Perfektný vstup do sveta jednopalcových slackline popruhov (šírka 2,5 cm) Vďaka originálne šitému popruhu ponúka pohodlné a mäkké chodenie bez ostrých hrán. Pogumovaný povrch zaručuje väčšiu stabilitu i za vlhka. Iba dve račne a slackline popruh – to je veľmi jednoduché a variabilné napínanie, ktoré zvládne každý. A až túto dĺžku slackline zvládnete, stačí dokúpiť dlhší popruh a rovnakými račňami napnete i dlhšie vzdialenosti. Zaobstaranie tohto setu umožňuje maximálnu stabilitu.

Set obsahuje:

18 m dlhý popruh šírky 25 mm
2 račňe s bezpečnostnou poistkou a pohodlnou rukoväťou
2 m dlhé popruhy s vystuženým okom pri každej račni
Návod na použitie
Celý set napnete a povolíte behom 5 minút.

Gibbon Flow Line X13 je predovšetkým vďaka svojej jednoduchosti a variabilnosti ideálnym riešením, ako chodiť na jednopalcových lajnách. 2 perfektné račne zaručí výborné napnutie popruhu i na ďalších vzdialenostiach. Navyše, keď Vám bude 18 m krátkych, dokúpite iba dlhšiu lajnu a račne Vám zostanú ako prostriedok na napínanie. Geniálne jednoduchý systém našitých a vystužených očí na popruhu na račni ide použiť na oboch račňách, takže inštaláciu zvládne úplne každý.

Séria X13 so sebou priniesla radu vylepšení, či už v podobe kvalitnejšieho materiálu, či špeciálnej úpravy hrán. Úpravy sa sústredili aj na napínacie račňe, ktoré dostali nové designové rukoväte, vďaka ktorým je napínanie omnoho pohodlnejšie. Dáva tak slackliningu úplne novú bezpečnejšiu a šetrnejšiu formu.

Všetky lajny sú certifikované TÜV.

Upozornenie: Šetrite naše stromy a vždy používajte ochranu kôry stromov TreePad. Urobíte radosť nielen prírode, ale aj
vám samotným, pretože ochrana rovnako zvyšuje životnosť popruhov.

Trojdielný set pre rýchlu inštaláciu a demontáž
Šírka popruhu: 2,5 cm / 1 inch
Dľžka setu: 22 m
Maximálna nosnosť: 3 t (30 kN)
Farba: Žľtá
Napínanie: 2 račne
Váha: 3,85 kg

MANUÁL

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info