• Výmena tovaru

Segway eScooter E300SE

Hodnotenie produktu: 4.33/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Dostupnosť: cca 14 dní

Ak túžite po rozmaznávaní, zvoľte túto najvyššiu triedu medzi elektrickými skútrami. S dojazdom až 130 km rýchlosťou 100 km/h! Čítajte viac

Výrobca: Segway

5832 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Najvyššia trieda medzi elektrickými skútrami, ktorá vás bude na cestách rozmaznávať! Dojazd až 130 km* (WMTC St3 dojazd 85 km), rýchlosť 100 km/h (kategória L3e-A1, RP skupiny B), maximálny výkon 10 kW (200Nm). Neustála online konektivita, GPS a ochrana proti zlodejom AHRS. Keyless Go (bezklíčkové zapaľovanie), MATRIX LED svetlomety

*v ideálnych podmienkach

Segway eScooter E300SE. Cestujte 1. triedou!

Segway ako najväčší výrobca osobnej elektrickej mobility na svete predstavuje elektrické skútre pre 21. storočie. Nová generácia skútra je inteligentná, doslova prešpikovaná najmodernejšou technológiou s permanentnou konektivitou v mobilnej sieti (IOT). Špičkové spracovanie, dizajn, odolnosť a zákaznícke služby sú spoločným menovateľom všetkých produktov značky Segway.

Segway eScooter E300SE je fenomenálny stroj, ktorý ponúka špičkové jazdné vlastnosti a je doslova prešpikovaný technológiami.

Pridajte sa k novému spôsobu dopravy výberom elektrického skútra alebo mopedu.

Prechod zo spaľovacieho motora na elektrický je:

  • Efektívnejší
  • Ekonomickejšie
  • Udržateľný
  • Zábavnejšie


Elektrické skútre a mopedy Segway sú ekologickým riešením prepravy na krátke a stredné vzdialenosti. Náklady na prejdenie 100km pritom nepresiahnu 8 Sk.

Krištáľová palubná doska

Elektrický skúter E125S má vysokokontrastný plnofarebný LED displej s krištáľovým efektom. Na palubnej doske sú vyobrazené všetky potrebné prevádzkové informácie. Dojazd, zvolený jazdný režim a pod. Navyše si môžete vzhľad palubného displeja prispôsobiť v aplikácii Segway-Ninebot.