• Výmena tovaru

e-scooter e-twenty max fold (E3)

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Dostupnosť: Skladom

Jedinečná skvelá skládacia elektrokolobežka vyrábaná v Českej republike. Čítajte viac

Výrobca: Kostka

1899 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Unikátna skládacia múdra elektrokolobežka vyrábaná v Českej republike.

Presúvajte sa z miesta na miesto s ľahkosťou, akú ste doteraz nespoznali. Systém založený na senzoroch umiestnených v náboji kolobežky zaznamenáva aktivitu pohybu človeka a reaguje tak na všetky vaše podnety, či už chcete pridať alebo spomaliť, kolobežka sa prispôsobí tomu, čo od nej požadujete, zažite pocit synergie a užite si radosť z rýchleho a ľahkého pohybu.

Tri režimy, veľa možností

Existuje veľký rad nastavení, ktoré môžete využiť, potom už sa stačí iba odraziť. Pomocou mobilnej aplikácie je možné nastavovať jednotlivé parametre, vďaka ktorým si prispôsobíte správanie kolobežky priamo vašim potrebám.

V režime PEDELEC pridá elektrokolobežka každému vášmu odrazu požadovanú silu pripomoci a vy sa tak budete môcť pohybovať s nevídanou ľahkosťou. Pokiaľ sa vaša rýchlosť zníži na 6 km/h kolobežka túto rýchlosť udržuje po rovine, pretože sa jedná o rýchlosť človeka pri svižnej chôdzi, možno sa tak ľahko pohybovať medzi ľuďmi. Maximálna rýchlosť pripomoci je do 25 km/h, prípomoc sa aktivuje od 6 km/h..

V režime FUN pridáva ďalšiu funkciu, udržuje totiž poslednú dosiahnutú rýchlosť po rovine (po dobu podľa nastavenia v aplikácii). Samozrejme je využitá taktiež asistencia odrazu, ako pri PEDELEC režime. Súčasťou oboch módov je aj možnosť nastavenia rekuperácie elektrickej energie, maximálna rýchlosť pripomoci pri móde FUN je 20 km/h.

Ak si chcete trochu maknúť, a jazdiť na kolobke tak, ako sa pristane a patrí bez prípomoci, jednoducho nastavte režim OFF - režim štandardnej kolobežky.

Bez káblov

Už žiadna starosť s káblami, žiadne nechcené poškodenie. Jedinečný systém založený na All-in-one riešení, kedy je všetko vrátane senzorov a batérií umiestnené v kompaktnom elektro náboji s nominálnym výkonom 250 W.< /p>

Bez registrácie a poistenia

Režim Footbike Pedelec spĺňa najprísnejšiu nemeckú legislatívu pre elektrokolobežky bez nutnosti registrácie a poistenia!

*Požiadavky legislatívy sa môžu pre konkrétne krajiny líšiť, vždy sa tak informujte na príslušnom úrade pre danú krajinu. Napríklad v Českej republike je možné využívať všetky módy bez obmedzení.

Bezpečná a ovládateľná

Veľké predné koleso zaistí ľahký prejazd cez nerovnosti, komfort potom prémiové nemecké pneumatiky Schwalbe. Vyladená geometria vychádzajúca z mnohoročných skúseností výroby kolobežiek pre jednoduché ovládanie a vysokú stabilitu je základným stavebným kameňom kolobežky. Už žiadne kodrcanie na malých nestabilných elektrokolobežcov!

Brzdy Shimano potom poskytujú perfektný brzdný výkon. Teraz si jazdu jednoducho budete užívať!

Ovládanie pomocou mobilnej aplikácie

Pomocou Bluetooth sa ľahko pripojte k vášmu mobilnému zariadeniu a môžete tak jednoducho sledovať rýchlosť, prejdenú vzdialenosť či vašu polohu. Celé nastavenie prebieha v mobilnej aplikácii, kde je možné navoliť jednotlivé parametre ako je:

Boost (intenzita pripomôcť pri odraze),
Assistance (vzdialenosť, na ktorej bude udržiavaná dosiahnutá rýchlosť pomocou odrazov - až 1km),
Braking (intenzita brzdenia pomocou BT ovládača, aktívna iba s BT ovládačom - nie je súčasťou balenia!)
High speed braking (intenzita regeneračného brzdenia - aktívna od 30 km/ h).


K vytvorenému účtu je možné napárovať viac kolobežiek a vždy si tak vybrať tú pravú. K jazde však smartfón nie je nutný! Slúži iba na nastavenie vhodného režimu.

mobilné aplikácie

 

Alebo pomocou bluetooth ovládača!

Bluethooth ovládač pre vašej e-Kocka kolobežku slúži k jednoduchej zmene režimov počas jazdy a to behom okamihu. Prispôsobte vašu e-Kocku vašim aktuálnym požiadavkám a vychutnajte si tak ešte väčšiu synergiu pohybu medzi vami a vašou kolobežkou. Potrebujete ihneď maximálny výkon? Podržte tlačidlo boost. Chcete brzdiť a vrátiť späť vašej vynaloženú energiu späť do baterky? Použite tlačidlo brzdenia rekuperáciou a to všetko bez káblov.

ovládač

Rekuperácia a rýchle nabíjanie

Rekuperáciu je možné využívať pri brzdení či jazde z kopca. Ľahko tak môžete späť dobiť časť vynaloženej energie. Rýchlosť nabíjania sa pohybuje iba okolo 2 hodín a to s použitím štandardnej 2A nabíjačky, takže zbytočne neopotrebovávate vašu batériu a zvládne tak aj viac ako 1000 nabíjacích cyklov!

V režime PEDELEC sa rekuperácia aktivuje pri rýchlosti 30 km/h, v režime FUN vo 25 km/h strong>. Intenzitu rekuperácie je možné nastaviť v aplikácii.

S dlhým dojazdom

Vďaka prepracovanému power manažmentu a systému rekuperácie zaisťuje kapacita lítiovej batérie 160 Wh v módu PEDELEC dosahované dojazdu aj viac ako 50 km av režime FUN potom pokojne cez 20 km. Samozrejme vždy záleží na nastavení prípomoci, profilu trasy a hmotnosti jazdca.

Pretiahnite svoje telo

Zachovali sme vynikajúce vlastnosti športovej kolobežky. Vďaka tomu je jazda nielen rýchla a jednoduchá, ale aj si cestou pretiahnete celé telo a to bez zbytočnej námahy. Chcete si cestou z práce máknúť? Znížte výkon motora, prepnite mód a urobte niečo pre svoje zdravie!

Kolobežka preťahuje a posilňuje svaly, zlepšuje kondíciu kĺbov a pomáha proti bolesti chrbta.

Nízka hmotnosť a vysoká nosnosť

Nosnosť kolobežky je konštruovaná až na 120 kg hmotnosti pri dynamickom zaťažení. Životnosť kolobežiek testujeme na našej unikátnej automatickej testovacej stanici, kedy je simulovaná reálna jazda a sledované únavové správanie materiálu. Nízka hmotnosť elektrokolobežky zaručuje vynikajúce jazdné vlastnosti a manipuláciu.

Skladacie

Počas pár sekúnd môžete kolobežku v dvoch krokoch ľahko zložiť. Systém FOLD zaistí zloženie riadidiel, SPIN potom otočenie rámu okolo svojej osi. Získate tak kompaktný balíček, ktorý môžete zobrať so sebou do MHD, vlaku, auta, bytu či uložiť kdekoľvek je treba. Naše unikátne skladacie systémy vám s tým pomôžu!

Nikto vám s ňou neujde

E-KOCKA totiž disponuje možnosťou zamknúť motor ako ochranu pred cudzím používaním. Vo chvíli, keď sa motor e-KOCKY netočí, zmení sa ukazovateľ rýchlosti na ikonu zámku a motor je možné zamknúť. Ak je zámok aktivovaný, motor vykazuje vysoký odpor proti otáčaniu, a bežná jazda tak nie je možná. Ak sa budete snažiť ovládať aplikáciu alebo ísť na e-KOSTKE, keď je zamknutá, upozorní vás na to hláška v aplikácii.

Funkcia zámku motora nenahrádza klasický cyklo zámok a nezabezpečuje kolobežku proti odcudzeniu!

Inovácia kolobežiek E3:

 • Úzka rozteč zadného náboja (100 mm) a 20" zadné koleso.
 • Nový a tuhší rám 6. generácie pre ešte lepší pocit z jazdy.
 • Zvýšenie krútiaceho momentu motora.
 • Zväčšená kapacita batérie o 15%.
 • Inovovaný motor a uloženie hriadeľov v novom šasi z lešteného hliníka.
 • Nová riadiaca elektronika a mobilné aplikácie.
 • Zníženie hlučnosti motora a zlepšenie chladenia.
 • Nová generácia Bluetooth 5.1 - rýchlejšie spojenie mobilného zariadenia s elektrokolobežkou - bez nutnosti párovania, stačí mať obe zariadenia aktívne av dosahu.
 • Automatická aktualizácia softvéru cez mobilnú aplikáciu.
 • Plynulejší nábeh a dojazd motora.
 • Zlepšenie odozvy motora - motor lepšie reaguje na podnety jazdca, vrátane plynulejšieho nábehu rekuperácie.
 • Plynulejšie nastavenia parametrov.
 • Možnosť pripojenia BT ovládače.
 • Možnosť pripojenia cyklocomputera SIGMA EOX VIEW 1300 (čoskoro skladom!)

e-TWENTY

20"-20" univerzálna elektro kolobežka strednej veľkosti na výlety a do mesta, so zadným pohonom pre perfektné jazdné vlastnosti

Elektrokolobežka KOCKA TWENTY (G6) je univerzálnou kolobežkou, ktorá je navyše vďaka svojmu dizajnu s rovnako veľkými kolesami veľmi obľúbená u krajšej polovice kolobežkovej populácie, ale nielen tam. Nie je taká veľká ako modely s väčším predným kolesom (napríklad Kocka Tour), čo je v mnohých situáciách výhodnejšie. Zároveň ale poskytnemje rovnaký priestor pre dospelého jazdca – takže nie ste ochudobnení o jazdný komfort. Dve rovnako veľké kolesá vás podržia v každej situácii, či už jazdíte na asfalte alebo občas vašu cestu skrížia napríklad poľná alebo lesná cesta.

Úplne presné vedenie jazdnej stopy sa zase postarajú plášte Schwalbe Marathon Racer, ktoré najlepšie priľnú k hladučkému asfaltu, avšak nepohrdnú ani poľňačkou či lesnou cestou.

Za efektívnou, rýchlou a pohodlnou jazdou zase stoja dvojstenné ráfiky Dragon vybavené sústruženými brzdnými plochami s nerezovým výpletom a predný náboj Kocka HK 1024 RS na priemyselných ložiskách.

Raz za čas určite zavadíte nášľapom elektrokolobežky o nejaký ten hrboľ, tomu sa skrátka vyhnúť nedá... Aby sme v týchto kolíznych situáciách ochránili samotný rám, a predĺžili tak jeho životnosť, opatrili sme spodnú stranu nášľapu špeciálnymi zvarmi a výstuhou, ktorá zároveň zvyšuje tuhosť kolobežky.

Táto kolobežka je osadená ergonomickými riadidlami Kocka FBH 680-240 St, ktoré boli vyvinuté priamo pre kolobeh. Konce riadidiel sú prispôsobené vášmu zápästiu a prirodzenému úchopu, nedochádza tak k zbytočnému namáhaniu vašich rúk.

e-TWENTY

20"-20" univerzálna skladacia elektro kolobežka strednej veľkosti na výlety a do mesta, so zadným pohonom pre perfektné jazdné vlastnosti

Elektrokolobežka KOCKA TWENTY FOLD (G6) je univerzálnou kolobežkou, ktorá je navyše vďaka svojmu dizajnu s rovnako veľkými kolesami veľmi obľúbená u krajšej polovice kolobežkovej populácie, ale nielen tam. Nie je taká veľká ako modely s väčším predným kolesom (napríklad Kocka Tour), čo je v mnohých situáciách výhodnejšie. Zároveň ale poskytuje rovnaký priestor pre dospelého jazdca - takže nie ste ochudobnení o jazdný komfort. Dve rovnako veľké kolesá vás podržia v každej situácii, či už jazdíte na asfalte alebo občas vašu cestu skrížia napríklad poľná alebo lesná cesta.

Úplne presné vedenie jazdnej stopy sa zase postarajú plášte Schwalbe Marathon Racer, ktoré najlepšie priľnú k hladučkému asfaltu, avšak nepohrdnú ani poľňačkou či lesnou cestou.

Za efektívnou, rýchlou a pohodlnou jazdou zase stoja dvojstenné ráfiky Dragon vybavené sústruženými brzdnými plochami s nerezovým výpletom a predný náboj Kocka HK 1024 RS na priemyselných ložiskách.

Raz za čas určite zavadíte nášľapom elektrokolobežky o nejaký ten hrboľ, tomu sa skrátka vyhnúť nedá... Aby sme v týchto kolíznych situáciách ochránili samotný rám, a predĺžili tak jeho životnosť, opatrili sme spodnú stranu nášľapu špeciálnymi zvarmi a výstuhou, ktorá zároveň zvyšuje tuhosť kolobežky.

Táto kolobežka je osadená ergonomickými riadidlami Kocka FBH 680-240 St, ktoré boli vyvinuté priamo pre kolobeh. Konce riadidiel sú prispôsobené vášmu zápästiu a prirodzenému úchopu, nedochádza tak k zbytočnému namáhaniu vašich rúk.

Kolobežka e-Twenty Max Fold E3 vychádza z kolobežky Twenty Max Fold G6.

Základné špecifikácie:

 • Hmotnosť 13 kg
 • Nosnosť rámu 150 kg
 • Dĺžka 1580 mm
 • Výška 1020 mm
 • Svetlosť nášľapu 50 mm
 • Výška nášľapu 76 mm
 • Dĺžka nášľapu 440 mm
 • Rozvor kolies 1080 mm
 • Veľkosť predného kolesa 20"
 • Veľkosť zadného kolesa 20"
 • Šírka riadidiel 680 mm
 • Výška (zložená so chrbtom okolo) 730 mm
 • Dĺžka (zložená so chrbtom okolo) 1210 mm
 • Výška (zložená bez zad. kolesa) 730 mm
 • Dĺžka (zložená bez zad. kolesa) 960 mm
 • Typ batérie Li-ion (172.8 Wh, 6.0 Ah, 28.8 V)
 • Nominálny výkon motora 250 W (Brushless)
 • Max. rýchlosť 20, 25 km/h
 • Plné nabitie za cca 2,5 h
 • Dojazdcca 50 km

Vybavenie:

 • Vidlica pevná 20" - 100 mm
 • Predstavec KOCKA FL 2822 S
 • Rídidlá KOCKA FBH 680-240 St
 • Brzdy Shimano 4000
 • Madlá tvrdená pena - poistná
 • Hlavové zloženie A-Head 1"
 • Náboje KOCKA HK 1024 RS
 • Ložiská (Náboje) Priemyselné
 • Ráfiky Dvojstenné - DRAGON
 • Obutie Schwalbe Marathon Racer
 • Duša autoventiliek
 • Lúče nerezové - čierne
 • Zatky plastové odrazové
Barva: Čierna
Rychlost (km/h): 20,25
Hmotnost: 13
Dojezd (km): 50
Výkon (W): 250

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie