Snežnice Morpho BigFoot

Dostupnosť: Skladom

Snežnice so zvýšenou nosnosťou do 140 kg. Morpho Bigfoot používajú i európskej armády Čítajte viac

133 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Komfortné snežnice Morpho Bigfoot so zvýšenou nosnosťou do 140 kg vyrobené vo Francúzsku.

Veľmi spoľahlivé snežnice, ktoré používa aj francúzska a belgická armáda! Veľkou výhodou je rýchle a bezpečné nastavenie veľkosti topánok.

Patentovaná 3D konštrukcia má o 7% vyššiu nosnosť (flotáciu) ako klasická konštrukcia, ale so zachovaním rovnakých rozmerov. Snežnice je teda výborne použiteľná pre ľudí s vyšším vzrastom, ale aj pre menšie, silnejšie typy, ktorým bude vďaka zachovaniu svojej veľkosti vyhovovať.

Telo snežnice je vyrobené zo špeciálneho neprimrzajúceho materiálu, ktorý vydrží tvrdé zaobchádzanie. Otočný mechanizmus (kĺbové viazanie) je vyrobený z veľmi tuhého polyamidu PA66. Vaša chôdza bude istá vďaka 6 hrotom z tvrdej ocele, drážkovanie po celej dĺžke strán a dvouzubné MACC z nástrojovej ocele. Noha vám tak neskĺzne ani pri traverzování po strane.

podrážka sněžníc

Pre rýchle a pevné stiahnutie topánky slúži predné pásik a odolná nepřemrzající račňa snowboardového typu. Snežnice sú vďaka prispôsobivému telu otočného mechanizmu vhodné pre takmer akýkoľvek druh topánok od trekingových po lyžiarskej či snowboardovej.

Nastavenie sněžníc Morpho BigFoot

- chôdza v miernom teréne .... voľná päta

- chôdza do prudkého kopca ... voľná päta, vysunutá podpätníky pre zníženie namáhanie lýtkového svalu

- chôdza / skoky z kopca ... päta je aretovanáSpecifikace

Nosnost: až 140kg
Velikost povrchu: 2x 225in2
Hmotnost: 2100g/pár

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info