POGO tyč TK8 AIR FUN - Detská

Dostupnosť: Október - Predobjednávka

Prvá detská/ teenagerská pneumatická skákacia pogo tyč TK8 Air Fun je vyrobená unikátnou technológiou, ktorá zaručuje extrémnu flexibilitu. Ľahká, s minimálnym odporom a s rozmermi, prispôsobenými menším skokanom a skokankám... Čítajte viac

Výrobca: TK8

299 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Vyskúšajte jedinečnú novinku na trhu, ktorú je úplne nová pogo tyč TK8 Air Fun. Jedinečná technológia aj dizajn robia z tejto skákacie tyče najvšestrannejšie pogo na trhu.

Na svoje si rozhodne prídu začiatočníci i pokročilí skokani. znížená výška zaistí bezpečné prvé skoky a jedinečné vlastnosti zároveň umožnia expertom robiť triky na najvyššej úrovni. Extrémna flexibilita, nízka váha a pritom vysoká odolnosť pogo tyče TK8 Air Fun rozhodne patrí k hlavným výhodám.

TK8 Air Fun funguje na pneumatickom princípe a umožňuje tak skoky vyššie ako 1,5 m. Tuhosť si sami nastavíte mierou nahustenia vzduchového piestu. Rozhodne si ju obľúbia aj odrastenejšie deti a dospelí, ktorí túžia po nevšedných skokanských zážitkoch.

NA TEJTO TYČI SI ZASKÁČU DETI AJ RODIČIA

Svoju skákaciu tyč môžete naviac vylepšiť sadou Leg Booster (Predĺžený noha sa predáva samostatne) a priblížiť sa tak modelu Air Pro pre skutočných profesionálov.

Technické špecifikácie:

  • Odporúčaný vek: od 10 rokov
  • Odporúčaná hmotnosť skokana: od 35 kg do 90 kg
  • Hmotnosť tyče: 3,2 kg
  • Výška skoku: viac ako 1,5 m
  • Odporúčaný tlak: 1,5 - 7 bar

Určení: Deti
Princip: Pneumatické

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info