Freeline Skates HOPsej edition

Dostupnosť: Skladom

Na trh práve prichádza skvelá novinka Freeline Skates hopsajte edition. Vyskúšajte parádny Freeline Skates za rozumnú cenu. Vďaka limitovanej edícii si tento šport môže vyskúšať naozaj každý. Čítajte viac

75 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Chceli by ste vyskúšať Freeline Skates, ale profi modely sa vám zdajú zbytočne drahé? Dobrá správa! Po dlhom vývoji a testovaní vznikla limitovaná edícia Freeline Skates hopsajte edition. Skúsené hlavy sa dali dokopy a dosiahli ideálneho pomeru cena vs. výkon.

Freeline Skates hopsajte edition majú dynamicky tvarované drevené telo s protišmykovým povrchom a čierna kolesá s červenými ložiskami ako Freeline Skates PRO. Tento model skvele využijú nielen začiatočníci, ktorí nechcú príliš investovať do drahého profi vybavenia.

Kolieska, ktoré majú trochu nižšiu životnosť ako originálneho modelu PRO, možno však kedykoľvek vymeniť za odolnejší a dostať tak svoje Freeline Skates na úroveň profi modelov.

Nebojte sa skúsiť niečo nové.

Cena je uvedená za 1 pár.

AKO SA NAUČIŤ NA FREELINE SKATES:

 

 

AKO ZVÝŠIŤ ŽIVOTNOSŤ?

Ak sa budete učiť vonku náročnejšie triky a treba cool hodenie pod nohu, drevená doska bude dostávať dosť na frak. Všetko ale vyrieši prikúpenia gumových nárazníkov "Ege guard", ktoré nájdete v sekcii Freeline skates príslušenstva.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info