Hurricane

Dostupnosť: Na dotaz

Mocný vzduchový kanón Hurricane je tým najlepším, čo môžete získať. V rodine Air Cannon je takým "veľkým otcom". Hravo vystrelí až 4 tričká naraz a dosiahne vzdialenosti až 122 m. Toto vzduchové delo je perfektné aj pre naozaj veľké akcie. Čítajte viac

2780 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

"Veľký tato" z rodiny Air Cannon si poradí aj na obrích akciách s množstvom ľudí. Vzduchové delo Hurricane šíri reklamu rýchlosťou blesku. Dokáže vystreliť až 4 tričká naraz a to na naozaj parádnu vzdialenosť až 122 m. Kanón tak ľahko dostrelí na zadné sedačky prakticky akokoľvek veľkého miesta a na svoje si tak prídu aj záujemcovia v posledných radoch.

Nabiť ale môžete tiež konfety, sladkosti alebo plyšáky a užiť si parádnu zábavu s nevšednými zážitkami. Vzduchový kanón Hurricane je tým najlepším, čo môžete využiť aj na mega akciách.

Hlaveň je zo 100% ocele bez plastov, takže má naozaj výdrž. S takou reklamou si vašu značku všetci ľahko zapamätajú.

Pokiaľ je ale Air Cannon Hurricane už cez čiaru vášho rozpočtu, vyskúšajte rovnako skvelé len o niečo menší vzduchové delo Twister, ktoré vám aj radi zapožičiame v našej požičovni na zoznámenie.

Špecifikácia:

 • Dĺžka hlavne: 71 cm
 • Dostrel: až 122 m
 • Súčasne vystrelených tričiek: 4 ks

V balení nájdete 1 vzduchový kanón a 1 fľašu CO².

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Breeze

  Dostupnosť: Na dotaz

  941 € s DPH

 • Squall

  Dostupnosť: Na dotaz

  1387 € s DPH

 • Twister

  Dostupnosť: Na dotaz

  2224 € s DPH

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info