EQB YOGA 15 M

NOVINKA

EQB YOGA 15 M

Dostupnosť: Skladom

Jóga je parádny spôsob, ako si prečistiť hlavu a pretiahnuť telo. Rovnako ako slackline. Set Yoga ti umožní tieto dve aktivity spojiť v jednu. Parádne mäkký popruh, kompaktné balenie a slušivá taška cez rameno ako súčasť setu. Délka: 15 m, hmotnosť: 1,57 kg Čítajte viac

Výrobca: Equilibrium Slacklines

55 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Slackline set Yoga je klasický set s račňou, ale s veľmi netradičným popruhom.

Špeciálna lajna s šírkou 35 mm a dutým úpletom je tak mäkučká, že sa ti z nej nebude chcieť dole. Malá račňa je dosť ľahká a kompaktná na to, aby ťa pri ceste do parku moc neťažilo, ale zároveň je schopná napnúť 15metrovú lajnu ako nič. Celý set je maximálne jednoduchý na používanie, lajnu napneš behom chvíľky a potom už sa môžeš sústrediť len na lajnu a správne prevedenie všetkých jogových pozícií. Rovnako ako naše ostatné sety, aj Yoga sa kotvia pomocou oceľových sekol, čo výrazne predlžuje životnosť celého setu.

Yogu dostaneš v ručne potlačenej látkovej taške cez rameno, do ktorej sa ti okrem setu vojde napríklad desiata, pitie alebo knižka (alebo pór).

Šírka popruhu: 35 mm
Dĺžka: 15 m
Hmotnosť 1570 g
WLL: 5 kN

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info