Čierna Kolonožka OFFROAD

ZLATÁ STREDNÁ CESTA

Čierna Kolonožka OFFROAD

Dostupnosť: 3 dni od objednávky

Kolonožka s veľkými 10 "kolesami, ktoré zvládnu aj slovenské chodníky. Užívajte si pri ceste volné ruky a kľudne si SMSkujte :-) Čítajte viac

304 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Kolonožka Offroad nie je určená iba do náročného terénu, ale v porovnaní s menšiemu lacnými brášky si oveľa lepšie poradí aj s českými polorozpadlými chodníky a dlažobnými kockami.

Vďaka širokým kolesám poskytuje lepšiu stabilitu a umožňuje tak svojmu užívateľovi nové nevšedné zážitky z jazdy v obtiažnejším prostredí, napr. Na hrboľatých prírodných chodníkoch.
Kolonožka Offroad je tak vhodná aj pre náročnejších užívateľov, ktorí si chcú užiť jazdu nielen na rovných cestách.

Kolonožka s velkými koly

ČO DOKÁŽE KOLONOŽKA?

Kolonožku Offroad poháňa dva motory s výkonom 350W, ktoré umožnia jazdci ísť rýchlosťou až 16 kilometrov za hodinu. Pre všetky typy Kolonožek dovážame len tie najvýkonnejšie motory, ktoré sa vyrába. Preto dokáže terénne Kolonožka Offroad Bluetooth prekonať stúpanie do uhla 15 °. Vďaka masívnym kolesám s priemerom 25 cm je Kolonožka Offroad uspôsobená k jazde v obtiažnejším teréne.

BATÉRIE A VÝKON

Váha tejto Kolonožky sa pohybuje okolo 14 kg a maximálna nosnosť je 120 kg. Vnútri je skrytá lítiová batéria od firmy Samsung s kapacitou 4,4 Ah (ampérhodín), ktorá je pripravená na použitie po necelých 2 hodinách nabíjania a dokáže uraziť vzdialenosť až 20 kilometrov. Jazdci je tak umožnené uraziť dlhšiu vzdialenosť za relatívne krátku dobu.

AKO SI KOLONOŽKU PREDSTAVIŤ?

Vybavte si Segway, avšak s pár "nepatrnými" rozdiely - menšie, lacnejšie a predovšetkým bez riadidiel. Kolonožka je balančné vozítko, ktorého ovládanie je založené iba na rovnováhe samotného jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek voči osi Kolonožky, tie umožňujú jej ľahké ovládanie. Všetok pohyb teda ovláda sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a na päty - tým je Kolonožce udávaný smer dopredu či dozadu. Rovnakým spôsobom je potom možné tiež zatáčať. Kolonožka je vhodný dopravný prostriedok pre malých i veľkých, s týmto nadčasovým vozítkom sa skrátka zabavia všetky generácie.

PREČO ZVOLIŤ KOLONOŽKU®?

Samsung batérie
odolné Changhong motory
najkvalitnejšie základná doska Taotao.

gyroskopický SYSTÉM

Priekopníkom tejto technológie je Segway, ktorý ju použil u svojho úspešného osobného vozítka, ktoré môžeme vídať aj v Prahe ako súčasť turistických prehliadok. Balančné systém funguje na spoluprácu inteligentných mikročipov a gyroskopov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči Kolonožce. Gyroskopický systém týmto umožňuje jazdcovi otáčanie na mieste, rozbehnúť sa dopredu, či cúvať. S využitím opísanej technológie dokáže Kolonožka identifikovať, či sa jazdec nakláňa dopredu alebo dozadu a v závislosti od jeho polohy meniť smer jazdy.

LEGISLATÍVA

Kolonožka smie byť použitá na komunikáciách v SR. Osobné vozítko Kolonožka nie je motorovým ani nemotorovým vozidlom a užívateľ tohto zariadenia je v zmysle $ 2 písm. j) zákona č ,. 36112000 Zb. O premávke na pozemných komunikáciách a o zmenách niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, považovaný za chodcov.

parametre hoverboardu Offroad:

  • Rozmery: 69 x 29 x 28 cm
  • Doba nabíjania: 1-2h
  • Motor: 2x 350W / 36V
  • Maximálna rýchlosť: 16 km / h
  • Váha: 14 kg
  • Maximálny uhol stúpania: 15 °
  • Batéria: SAMSUNG Li-ION
  • Dojazd: 20 km
  • Maximálna váha jazdca: 120 kg
  • Farba: čierna

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info