Obdĺžniková zakopaná trampolína

Dostupnosť: Skladom

Obdĺžniková trampolína EazyFit InGround od holandskej firmy Berg dokonale vyplní volný priestor na Vašej záhrade :-) Čítajte viac

680 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Rrampolína EazyFit InGround ponúka jedinečné a patentované riešenie pre ľudí, ktorí chcú trampolínu inštalovať tak, aby bola čo najmenej vidieť. Elegantným a jednoduchým spôsobom možno trampolínu zapustiť treba na vašej záhrade len pár centimetrov nad okolitým terénom.

Netreba zložitého vykopávanie, podľa overeného spôsobu možno jednoducho podľa návodu vyhotoviť priestor pod trampolínou. Horná priečka stojí na nízkych nohách, ktoré sú pevne zakotvené k zemi. Veľmi bezpečný ochranný okraj trampolíny o šírke 38cm a hrúbke 30mm.

Skákacia plocha má zvlášť odolné osemnásobné prešitie. Pružiny Goldspring umožňujú skákať vyššie a bezpečnejšie. Galvanizácia vnútornej a vonkajšej strany rámu a pružín.

OCHRANNÁ SIEŤ:

Výhoda zakopaných trampolín tkvie práve v tom, že k nim nie je potreba dokupovať ochrannú sieť. Pády nie sú nebezpečné a sieť má význam len v prípade, že je do 2 metrov od trampolíny nebezpečná tvrdá prekážka.

Ak napriek tomu chcete zakopanú trmapolínu so sieťou, stačí požiadavku napísať do poznámky v objednávke.

Cena zakopanej EazyFit s ochrannou Síťové je 899 €

Rozmer: 330x220 cm
Farba: šedá
Počet pružín: 72
Výška trampolíny: 20 cm
Hmotnosť balenia: 65 kg
Testované na: 500 kg
Nosnosť: 100 kg
Šírka ochranného goliera: 38 cm
Výška ochranného goliera: 3 cm

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info