CZ EN SK ES DE FR

Špecialista na skákacie topánky.
Powerisers, jednokolky, aj Kangoo Jumps skladom."
Množstvo 0
0 € Celková cena
Nákupný košík

Vázání Poweriser Velcro

Vázání Poweriser Velcro

Viazanie Poweriser Velcro je jednoducho bomba. Na nohe ho skoro necítite, drží pevne a ani po 2 rokoch nevydáva nežiadúce zvuky, ako pracky. O nižšej hmotnosti a bezproblémovosti hovoriť ani nemusíme. Cena za komplet na 1 pár skákacích topánok.

  • Cena: 60 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané - ZVOLTE INÝ VARIANT

Velcro viazanie Poweriser

  • Nohy ako v bavlnke - Tlak viazania Velcro je rozprestretý na väčšej ploche, čoho dôsledkom je vyšší komfort . Navyše sa už nemusíte báť škrabancov na topánkach.
  • Koniec zložitého nastavovania - U starého viazania bolo potrebné skrátiť, prípadne predĺžiť upínací pásik preskrutkovaním skrutky do bližšej či vzdialenejšej diery. S viazaním Velcro môžete skrutkovače i kľúče nechať doma a užívať si skákanie.
  • Už žiadne rušivé zvuky - Snowboardové viazanie po čase začalo vydávať pri skákaní nepríjemné zvuky, ktoré sa nedali odstrániť. Pri novom viazaní Velcro už nedochádza pri skákaní k žiadnemu mechanickému pohybu kovových častí. Preto jediné, čo počujete, bude .......
  • Bezproblémová a rýchla funkčnosť - obutie či vyzutie Velcro je otázkou niekoľkých sekúnd. V snowboardovom viazaní je otázkou času, kedy sa pracka opotrebuje a doťahovanie, či naopak povoľovanie viazania sa stane zdĺhavou záležitosťou.
  • 100 % bezpečnosť - Viazanie Velcro využíva najmodernejšie technológie suchého zipsu, vďaka ktorým ponúka vysokú časovú stálosť. Navyše nohu nemusí držať iba suchý zips, ale najmä podobný zámok, aký je využitý v hornom viazaní " Calf Cuff ". Pri skákaní nehrozí jeho povolenie ani pretrhnutia.

Viazanie je univerzálne a je možné namontovať na všetky značky skákacích topánok. Pred kúpou môžete snami konzultovať.

Nový komentár

* (Povinné)

Prečo zvoliť HOPsaj.sk

Doprava ZDARMA pri nákupe nad 320,- EUR
Zarábajte s nami v affiliate
E-shop ponúka všetky značky kvalitných skákacích topánok - istota nezávislého poradenstva
Osobný odber v Bratislave

Bezpečný nákup

Recenzie zákazníkov, za ktoré sa nemusíme hanbiť. Možnosť osobného odberu objednaného tovaru.
Odborné poradenstvo.
Ochrana Vašich osobných údajov.
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní.
Obchodné podmienky preverené zákazníkmi.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info