Vázání Poweriser Velcro

Dostupnosť: Vypredané - ZVOLTE INÝ VARIANT

Viazanie Poweriser Velcro je jednoducho bomba. Na nohe ho skoro necítite, drží pevne a ani po 2 rokoch nevydáva nežiadúce zvuky, ako pracky. O nižšej hmotnosti a bezproblémovosti hovoriť ani nemusíme. Cena za komplet na 1 pár skákacích topánok. Čítajte viac

60 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Velcro viazanie Poweriser

  • Nohy ako v bavlnke - Tlak viazania Velcro je rozprestretý na väčšej ploche, čoho dôsledkom je vyšší komfort . Navyše sa už nemusíte báť škrabancov na topánkach.
  • Koniec zložitého nastavovania - U starého viazania bolo potrebné skrátiť, prípadne predĺžiť upínací pásik preskrutkovaním skrutky do bližšej či vzdialenejšej diery. S viazaním Velcro môžete skrutkovače i kľúče nechať doma a užívať si skákanie.
  • Už žiadne rušivé zvuky - Snowboardové viazanie po čase začalo vydávať pri skákaní nepríjemné zvuky, ktoré sa nedali odstrániť. Pri novom viazaní Velcro už nedochádza pri skákaní k žiadnemu mechanickému pohybu kovových častí. Preto jediné, čo počujete, bude .......
  • Bezproblémová a rýchla funkčnosť - obutie či vyzutie Velcro je otázkou niekoľkých sekúnd. V snowboardovom viazaní je otázkou času, kedy sa pracka opotrebuje a doťahovanie, či naopak povoľovanie viazania sa stane zdĺhavou záležitosťou.
  • 100 % bezpečnosť - Viazanie Velcro využíva najmodernejšie technológie suchého zipsu, vďaka ktorým ponúka vysokú časovú stálosť. Navyše nohu nemusí držať iba suchý zips, ale najmä podobný zámok, aký je využitý v hornom viazaní " Calf Cuff ". Pri skákaní nehrozí jeho povolenie ani pretrhnutia.

Viazanie je univerzálne a je možné namontovať na všetky značky skákacích topánok. Pred kúpou môžete snami konzultovať.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info