CZ EN SK ES DE FR

Špecialista na skákacie topánky.
Powerisers, jednokolky, aj Kangoo Jumps skladom."
Množstvo 0
0 € Celková cena
Nákupný košík

Prívesok Scalar

Prívesok Scalar

Priemer 4 cm. Čím je prívesok výnimočný: - je to extra silný zdroj skalárna energie - je to prakticky najsilnejší žiarič záporných iónov vzhľadom k svojmu objemu a hmotnosti- jedná sa čisto o prírodný produkt vyrobený exkluzívne pre našu firmu.

  • Cena: 28 € s DPH

Dostupnosť: 3 dni od objednávky

Čo je to skalárna energia?

Odpoveď na túto otázku hľadáme už veľmi dlho. Keď slávny fyzik Maxwell túto energiu predpovedal a iný slávny fyzik Nikola Tesla dokázal jej existenciu, myslelo si ľudstvo, že máme vyhrané. Objaviť zdroj stále sa rodiacej nekonečné energie bolo a vždy bude lákavým cieľom.

Bohužiaľ ľudstvo premárnilo možnosť využiť geniality Nikolu Teslu a ten si svoje objavy odniesol do hrobu. V dnešnej dobe, máme možnosť využiť len zlomku tejto nekonečnej sily a to prostredníctvom špecificky vyrobených produktov. Presné zoskupenie prírodných minerálov dokáže (podobne ako kryštály) uvoľniť časť skalárne energie. Na tomto princípe pracuje aj prívesok SBS scalare ENERGY.

Stálym pôsobením pravých skalárna výrobkov, však môžeme postupne "dobiť" svoje batérie a skvalitniť tak svoj život. Veď každá bunka nášho tela je vlastne malinká batéria, ktorá pracuje pod napätím 70-90mV a na frekvencii 7-8 Hz. Na rovnakej frekvencii je naladený i prívesok SBS scalare čo umožňuje prenos skalárna energie nášmu telu. Vedľajším efektom vyžarovania skalárna energie je tiež silné vyžarovanie negatívnych iónov, ktoré, ako vieme, sú pre naše telo veľmi dôležité.

Nový komentár

* (Povinné)

Prečo zvoliť HOPsaj.sk

Doprava ZDARMA pri nákupe nad 320,- EUR
Zarábajte s nami v affiliate
E-shop ponúka všetky značky kvalitných skákacích topánok - istota nezávislého poradenstva
Osobný odber v Bratislave

Bezpečný nákup

Recenzie zákazníkov, za ktoré sa nemusíme hanbiť. Možnosť osobného odberu objednaného tovaru.
Odborné poradenstvo.
Ochrana Vašich osobných údajov.
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní.
Obchodné podmienky preverené zákazníkmi.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info