Flower

Dostupnosť: Skladom

Náramok obsahuje tieto 4 merateľné a zdokumentované prvky: Reflexne infračervený žiarič, Terapeutický neodymiový magnet, Emitor blahodárnych záporných iontov a Mylar hologram SBS FORZA BALANCE Čítajte viac

Výrobca: SBS

28 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Prečo je pôsobenie negatívnych iónov pre nás prínosné a dôležité?

Negatívne ióny sú prirodzene sa vyskytujúce súčasť vzduchu. Jedná sa o "aktivovaný" atóm kyslíka, ktorý sa vo vyšších koncentráciách vyskytuje v prírode, pri divoko tečúcej vody, v čistých lesoch pod.
Bohužiaľ v prostredí kde žijeme, je množstvo týchto atómov malé až mizivé a práve preto sa v našom okolí toľko darí alergiám, únave, civilizačným a ďalším chorobám.
Vďaka náramkom SBS FORZA ENERGY, však môžete mať vlastný kúsok čistej prírody vždy so sebou a zaistiť tak vo svojom okolí zvýšenie hladiny negatívnych iónov. Pôsobením negatívnych iónov sa preukázateľne zlepšuje schopnosť zvládať civilizačné záťaž a zvyšuje sa ochrana pred elektrosmogom (EMP). Rozdiel, ktorý pocítite je naozaj obrovský.

Reflexný infražiarič - hĺbkovo prehrieva miesto dotyku. Tým, že využíva ľudského tepla, ktoré odráža späť a koncentrovanej podobe, prirodzene pomáha zlepšiť mikrocirkuláciu, aktivuje bunkové membrány a pomáha tak zvyšovať účinok ostatných prvkov náramku SBS FORZA ENERGY.

Magnetoterapia - blahodárne účinky vplyvu magnetov pozná ľudstvo od pradávna. Pôsobením a polarizáciou iónov prúdiacich v krvi, napomáha táto metóda k rýchlejšiemu hojeniu, regeneráciu, zlepšenie oxidácie a látkovej výmeny.
Záporné ióny (turmalín a germánium) - samotný náramok je mimoriadne silným žiaričom záporných iónov, ktoré blahodarne pôsobia na celý náš organizmus. Záporné ióny sú emitované ako samotným náramkom, tak germániovým kameňom v nerezovej pracke.

Germánium - tento vzácny striebristý kov je prirodzeným emitorom negatívnych iónov, ktoré uvoľňuje pri styku v ľudským telom. Mnohé štúdie preukázali zásadný pozitívny vplyv na náš organizmus. Nie je prekvapením, že germánium býva takmer vždy obsiahnuté vo vode teplých liečivých prameňov.

Hologram FORZA - SBS FORZA BALANCE je osvedčená technológia využívajúca špeciálne hologramy, ktoré pozitívne pôsobia na prirodzené energetické pole človeka a výrazne zlepšujú rovnováhu, silu a pružnosť. Výsledným efektom je vyššia telesná výkonnosť pri športe i každodennom živote.

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info