CZ EN SK ES DE FR

Špecialista na skákacie topánky.
Powerisers, jednokolky, aj Kangoo Jumps skladom."
Množstvo 0
0 € Celková cena
Nákupný košík

Flower

Flower

Náramok obsahuje tieto 4 merateľné a zdokumentované prvky: Reflexne infračervený žiarič, Terapeutický neodymiový magnet, Emitor blahodárnych záporných iontov a Mylar hologram SBS FORZA BALANCE

  • Cena: 28 € s DPH

Dostupnosť: 3 dni od objednávky

Prečo je pôsobenie negatívnych iónov pre nás prínosné a dôležité?

Negatívne ióny sú prirodzene sa vyskytujúce súčasť vzduchu. Jedná sa o "aktivovaný" atóm kyslíka, ktorý sa vo vyšších koncentráciách vyskytuje v prírode, pri divoko tečúcej vody, v čistých lesoch pod.
Bohužiaľ v prostredí kde žijeme, je množstvo týchto atómov malé až mizivé a práve preto sa v našom okolí toľko darí alergiám, únave, civilizačným a ďalším chorobám.
Vďaka náramkom SBS FORZA ENERGY, však môžete mať vlastný kúsok čistej prírody vždy so sebou a zaistiť tak vo svojom okolí zvýšenie hladiny negatívnych iónov. Pôsobením negatívnych iónov sa preukázateľne zlepšuje schopnosť zvládať civilizačné záťaž a zvyšuje sa ochrana pred elektrosmogom (EMP). Rozdiel, ktorý pocítite je naozaj obrovský.

Reflexný infražiarič - hĺbkovo prehrieva miesto dotyku. Tým, že využíva ľudského tepla, ktoré odráža späť a koncentrovanej podobe, prirodzene pomáha zlepšiť mikrocirkuláciu, aktivuje bunkové membrány a pomáha tak zvyšovať účinok ostatných prvkov náramku SBS FORZA ENERGY.

Magnetoterapia - blahodárne účinky vplyvu magnetov pozná ľudstvo od pradávna. Pôsobením a polarizáciou iónov prúdiacich v krvi, napomáha táto metóda k rýchlejšiemu hojeniu, regeneráciu, zlepšenie oxidácie a látkovej výmeny.
Záporné ióny (turmalín a germánium) - samotný náramok je mimoriadne silným žiaričom záporných iónov, ktoré blahodarne pôsobia na celý náš organizmus. Záporné ióny sú emitované ako samotným náramkom, tak germániovým kameňom v nerezovej pracke.

Germánium - tento vzácny striebristý kov je prirodzeným emitorom negatívnych iónov, ktoré uvoľňuje pri styku v ľudským telom. Mnohé štúdie preukázali zásadný pozitívny vplyv na náš organizmus. Nie je prekvapením, že germánium býva takmer vždy obsiahnuté vo vode teplých liečivých prameňov.

Hologram FORZA - SBS FORZA BALANCE je osvedčená technológia využívajúca špeciálne hologramy, ktoré pozitívne pôsobia na prirodzené energetické pole človeka a výrazne zlepšujú rovnováhu, silu a pružnosť. Výsledným efektom je vyššia telesná výkonnosť pri športe i každodennom živote.

Nový komentár

* (Povinné)

Prečo zvoliť HOPsaj.sk

Doprava ZDARMA pri nákupe nad 320,- EUR
Zarábajte s nami v affiliate
E-shop ponúka všetky značky kvalitných skákacích topánok - istota nezávislého poradenstva
Osobný odber v Bratislave

Bezpečný nákup

Recenzie zákazníkov, za ktoré sa nemusíme hanbiť. Možnosť osobného odberu objednaného tovaru.
Odborné poradenstvo.
Ochrana Vašich osobných údajov.
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní.
Obchodné podmienky preverené zákazníkmi.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info