Gibbon Surfer Line X13

Dostupnosť: Skladom

Ak hľadáte trickline bez kompromisov, siahnite po Gibbon Surfer. Táto čiara má ešte lepšie vlastnosti ako Jibline. Slackline pre skúsených slacklinerov, ktorí chcú vykonávať ešte extrémnejšie triky a skoky. Ideálna čiara na surfovanie. Čítajte viac

Výrobca: Gibbon

123 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Jedná sa o unikátnu lajnu, ktorá ponúka jedinečný, maximálny výkon. Znásobte si vlastnosti lajny Jib Line a dostanete Gibbon Surfer Line X13!

Lajna pre skúsených slacklinerov, ktorí chcú prevádzať tie najextrémnejšie triky. Ako názov napovedá, táto lajna je ideálna nielen k surfovaniu, ale hlavne k trikovaniu. Jedinečné vlastnosti, kombinujúce veľkú pružnosť a dostatočnú pevnosť, Vám umožnia posúvať svoje limity až na hranice možností. Stante sa tricklinerom podľa vzoru Gibbon PRO atlétov.

Dĺžka je 30 m, čo je najviac zo všetkých Gibbon lajn. Súčasťou balenia je extrémne silná račňa, ktorou si lajnu
bez problémov napnete do požadovanej pevnosti.

Set obsahuje:

27,5 m dlhý popruh s našitým okom pre jednoduché upevnenie
2,5 m dlhý popruh s okom prirobený k račni
Veľkú račňu s bezpečnostnou poistkou a pohodlnou rukoväťou
Návod na používanie

Celý set napnete a povolíte behom 5 minút.

Gibbon SURFER LINE X13 je predovšetkým vďaka svojím vlastnostiam, ako je výrobná pružnosť pri bezpečnej pevnosti, vhodná pre freestyle, trikovanie, surfovanie a rôzne ďalšie kreácie na lajne.

Séria X13 so sebou priniesla radu vylepšení, či už v podobe kvalitnejšieho materiálu, či špeciálnej úpravy hrán. Úpravy sa sústredili aj na napínacie račne, ktoré dostali nové designové rukoväte. Vďaka ktorým je napínanie omnoho pohodlnejšie. Dáva tak slackliningu úplne novú, bezpečnejšiu a šetrnejšiu formu.

Všetky lajny sú certifikované TÜV

Upozornenie: Šetrite naše stromy a vždy používajte ochranu kôry stromov TreePad. Urobíte radosť nielen prírode, ale aj Vám samotným, pretože ochrana rovnako zvyšuje životnosť popruhov.

Maximálna nosnosť 3 t (30 kN)
Dvojdielny set pre rýchlu inštaláciu a demontáž
Väčšia račňa pre napnutie 30 metrovej lajny
Šírka popruhu 5 cm / 2 inch (pre dobré vlastnosti pri trikovaní)
Dľžka setu: 30 m
Farba: Fialová
Napínanie: Račňa velká - 5T
Váha: 4,5 kg

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info