Gibbon Fun Line X13

Dostupnosť: Skladom

Najlacnejšie slackline pre deti a začiatošníkov. Ideálny set slackline pre deti. Vďaka menšej pružnosti je táto sada ideálna pre všetkých malých chodcov! A bezpochyby tá najlepšia atrakcia na každej detskej oslave. Čítajte viac

Výrobca: Gibbon

72 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Slackline set Gibbon Fun Line X13, vhodný pre deti a začiatočníkov. Vďaka menšej pružnosti je popruh vhodný pre malé deti, ale i každého, kto sa chce naučiť poriadne chodiť. Zábavne riešený design lajny je prevedený z pogumovania, takže lajna nekĺže ani za vlhka. Fun Line sa bez pochýb stane najlepšou atrakciou na každej detskej oslave narodenín. Ideálny nástroj na cvičenie rovnováhy, koordinácia pohybov a tréning vášho tela, určený pre všetky vekové skupiny.

Set obsahuje:

12,5 m dlhý popruh s našitým okom pre jednoduché upevnenie
2,5 m dlhý popruh s okom prirobený k račni
Račňu s bezpečnostnou poistkou a pohodlnou rukoväťou
Návod k použitiu
Celý set napnete a povolíte behom 5 minút

Gibbon FUN LINE X13 je predovšetkým vďaka hrúbke popruhu, výraznému pogumovaniu (protišmyková úprava) a veľmi statickým vlastnostiam vhodný pre úplných začiatočníkov a deti.

Séria X13 so sebou priniesla radu vylepšení, či už v podobe kvalitnejšieho materiálu, či špeciálnej úpravy hrán.
Úpravy sa sústredili i na napínacie račne, ktoré dostali nové designové rukoväte, vďaka ktorým je napínanie omnoho pohodlnejšie. Dáva tak slackliningu úplne novú, bezpečnejšiu a šetrnejšiu formu.

Všetky lajny sú certifikované TÜV.

Upozornenie: Šetrite naše stromy a vždy používajte ochranu kôry stromu TreePad. Urobíte radosť nielen prírode. Ale aj Vám samotným, pretože ochrana rovnako zvyšuje životnosť popruhov.

Maximálna nosnosť 4 tony
Dvojdielny set pre rýchlu inštaláciu a demontáž slackline
Výrobok s certifikátom od TÜV
Vrátane návodu a ochrany ráčny RAT PAD
Šírka popruhu: 5 cm / 2 inch (na použitie nízko nad zemou a pre bezpečnú prevádzku)
Dľžka setu: 15 m
Farba: Modrá
Napínanie: Račňa
Váha: 2,9 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info