Ninebot Kickscooter E25E by Segway

Dostupnosť: Posledný kúsok

Skvelá elektrická kolobežka s maximálnou rýchlosťou 25 km / h. Základné dojazd 25 km je možné s externou batériou predĺžiť na 45 km. Čítajte viac

Výrobca: Segway

434 € s DPH

599,60 € s DPH Zľava 165,60 €

Našli ste lepšiu cenu?

Všetky modely E-série spája predovšetkým špičkový dizajn, veľkosť kolies a odolnosť pneumatík voči defektu. Prepracovaná konštrukcia vyniká vysokou tuhosťou a výkon motora novej koncepcie je schopný zvládnuť bez problému prudšie stúpania.

Elektrokoloběžka KickScooter E25E by Segway je postavená na veľkých devítipalcových hi-tech pneumatikách DDMC (Dual Density Microcell), ktoré si berú to najlepšie z dvoch svetov. Namiesto vzduchu či pevné výplne obsahujú špeciálny penu, ktorá má vlastnosti vzduchom hustenie pneumatík a odolnosť tej pevné. Výsledkom je komfortný zvezenie na veľkých kolesách bez defektu. Komfort je podčiarknutý aj dodatočným predným tlmičom.

E25E disponuje úplne prepracovaným elektromotorom s nominálnym výkonom 300W (700W max.) S posilneným krútiacim momentom a zvýšenou účinnosťou. Umožní zdolať 15% stúpanie, čo je o tretinu viac ako u série ES. S externou batériou sa stúpavosť zvýši dokonca na 20%. Maximálna rýchlosť je nastavená na 25 km / h. Základné dojazd 25 km je možné s externou batériou predĺžiť na 45 km. Zvýšená odolnosť IPX4 umožňuje prevádzku v akomkoľvek počasí.

Elektrokoloběžka E25E má prepracovanú konštrukciu blatníkov, ktoré vás lepšie ochráni proti striekajúcej vode. Je vybavená silným predným LED svetlometom a zadným LED svetlom s funkciou brzdového svetla. Ďalej je vybavená extrémne silnými odrazkami E-MARK, ktoré významne zvyšujú vašu bezpečnosť a viditeľnosť v prevádzke.
KickScooter E25E má tri nezávislé brzdy pre ešte kratšiu brzdnú dráhu. Vedľa elektronickej motorovej brzdy a zadné mechanické brzdy má ešte naviac magnetickú brzdu v zadnom kolese, ktorá je ovládaná na riadidlách spoločne s brzdou elektronickou.

Počas vašej jazdy sa prebytočná energia pri jazde z kopca či pri brzdení rekuperuje späť do batérií. Vďaka tomu je kolobežka maximálne efektívne. Inteligentný systém riadenia batérie pozorne sleduje výkon batérie, predlžuje dojazd a navyše je produkt šetrný k prírode.

Elektrokoloběžka Ninebot KickScooter E25E by Segway umožňuje plnú konektivitu s chytrým telefónom Apple a Android. Umožňuje meniť jazdné režimy, nastavovať mieru rekuperácie pri brzdení, rýchlosti u tempomatu a oveľa viac. Môžete sledovať všetky jazdné dáta aj telemetriu v reálnom čase. Samozrejmosťou je automatický update firmvéru.

Veľmi starostlivo sme hľadeli ina tie najmenšie detaily, aby sme vám zaručili pohodlie pri cestovaní a vašu bezpečnosť. Zázemie prémiové značky, podpora, kvalitné materiály a vlastné vývojové centrum. To všetko stojí za pozadím najlepší série elektrokoloběžek so špičkovým pomerom cena / výkon.

Barva: Čierna
Rychlost (km/h): 25
Hmotnost: 14,4
Dojezd (km): 25
Výkon (W): 700

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info