Prilba MET Corso

Dostupnosť: 3 dni od objednávky

Vyskúšajte štýlovú prilbu do mesta a dodajte svoje cyklistické výbave elegantný vzhľad. Komfortná a bezpečná cyklistická prilba MET Corso dodá vašej jazde šmrnc. Nielen alergikov potom iste poteší aj hypoalergénne vypchávky. Čítajte viac

Výrobca: MET

52 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Ani v uliciach mesta nezabúdajte na bezpečnosť a pri jazde stavte na kvalitu a komfort značky MET. Cyklistická prilba Corso využíva jednoduché upnutie pomocou Safe-T e-Mid. Na ceste vás bude dobre vidieť vďaka vstavanému LED svetlu a obavy z nosenia helmy nemusí mať ani alergici. Hypoalergénne vnútorné vypchávky sa postarajú o pohodlné nosenie prilby. Konštrukcia je odladená pomocou In-Moulding, čo zaisťuje optimálny pomer medzi váhou, objemom a absorpčnými vlastnosťami.

Safe-T e-Mid

Zadný upínací systém, ktorého úlohou je zabezpečiť, aby helma pevne držala na Vašej hlave. Ovládacie disk v zadnej časti prilby pre jednoduché nastavenie veľkosti jednou rukou. Pri projížďkách v noci je pre lepšiu viditeľnosť v zadnej časti prilby umiestnené LED svetlo, integrované do ovládacieho disku.

Antialegrické vypchávky

Vnútorné vypchávky sú najdôležitejším faktorom určujúcim pohodlie helmy. MET používa jedine hypoalergénne materiály s rôznou šírkou zodpovedajú umiestnenie v helme.

In-Mould Fusion

In-mould konštrukcia sa skladá z vonkajšieho polykarbonátu, ktorý je vstrekovaný za vysokých teplôt do obvykle šedého či čierneho polystyrénu. Výsledkom je helma, ktorá Vám ponúkne optimálny pomer medzi váhou, objemom a absorpčnými vlastnosťami.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info