GIBBON Line Grip G4 AL

Dostupnosť: Na dotaz

Jedinečný napínací systém Gibbon Line Grip je unikátnym patentom pre napínanie jednopalcových slackline. Napínací systém môžete po napnutí lajny odobrať. Špeciálna guma zaistí bezpečné napínanie dlhých lajn - longline. Zažite revolúciu v longline. Čítajte viac

Výrobca: Gibbon

207 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Patentovaný GIBBON Line Grip vytvorený od SlackPro predstavuje revolúciu v longline. Prvý jedinečný systém, ktorý umožňuje odňať napínací systém po natiahnutí lajny. Na lajne po natiahnutí zostávajú iba 2 kotvítka a lajna – žiadne napínacie vybavenie, žiadne železo, iba radosť z čistého chodenia od kraju na kraj. Určené pre jednopalcové lajny.

Set obsahuje:

  • Gibbon LineGrip G4
  • Návod na použitie

Pri LineGripe je využitá špeciálna guma, vďaka ktorej sa lajna medzi upínacími doštičkami neponičí a LineGrep ju pevne zovrie.

Za LineGrip sa umiestni napínací systém (kladkostroj, hupcuk) a pomocou linegripu sa lajna napne. Po dopnutí sa lajna zafixuje do kotvítka (LineLock, slack banán, bandit, canon) a následne sa môže celý napínací systém vrátane LineGripu dať dole. Natiahnutá lajna je tak upevnená iba v kotvítkach a nezaťažuje ju žiadny napínací systém.

Vďaka Linegripu môžete napnúť pomocou jedného napínacieho systému mnoho lajn naraz. Vhodné pre longline a highline.

Špecifikácia:

Nosnosť: 15 kN
Materiál: hliník
Šírka popruhu: 2,5 cm / 1 inch
Farba: červená a strieborná

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info