GIBBON Trick Tension Anchor

Dostupnosť: 3 dni od objednávky

Skvelý set Gibbon Trick Tension Anchor je ideálnym pomocníkom pre napínanie trickline. Vyskúšajte napínanie, ktoré používajú aj slackline experti a nechajte sa zlákať maximálnym výkonom nielen pri pokročilom trickliningu. Čítajte viac

Výrobca: Gibbon

79 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Používané profesionálnymi slacklinermi! Tento kotviaci systém kombinuje bezpečné ukotvenie slackline, maximálnu ochranu pre kotvenie a pevný bod a ponúka obrovskú energiu vďaka exkluzívnej XXL račni s výklopnou rukoväťou. Systém je dodávaný s ľahko pripojiteľným povrazom pre back up celého systému.

XXL Račňa pre napnutie lajny, ponúkajúca vlastnosti profesionálnej trickline. Rozložte rukoväť račne pre dlhšiu páku a vytvorte tak extra výkon pri napínaní.

Pri pokročilom trickliningu je potreba využiť veľkých ťahov. Tento systém Vám ponúka maximálny výkon. Dbajte však na ochranu stromov a bezpečnosť pri napínaní a použite veľký XL Tree Wear, ktorý je súčasťou balenia.

Set, ktorý okúzli nielen každého tricklinera.

Set obsahuje:

  • XXL račňa s rozložiteľnou rukoväťou pre väčšiu páku
  • 3 m span set – smyčka okolo pevného bodu
  • Šekel
  • XL Tree wear – ochrana stromov
  • Back up povraz

Špecifikácia:

Šírka popruhu: 5 cm / 2 inch
Farba: Černá
Napínanie: Račňa veľká - 5T

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info