Ninebot by Segway ONE A1

Dostupnosť: Skladom

Jazdite štýlovo a predveďte sa svetu. Objavte elektrickú samobalančnú jednokolku Ninebot by Segway ONE A1 a vyskúšajte jazdu budúcnosti. Výkonný motor vás vyvezie aj do kopca a na jedno nabitie najazdíte úctyhodnú vzdialenosť až 22 km. Nezľakne sa ani dažďa alebo vetra a výhodou je tiež veľmi jednoduché prenášanie vďaka nízkej hmotnosti. Samozrejmosťou u jednokolky Ninebot by Segway ONE A1 je možnosť prepojenia s mobilným telefónom, takže svoju jazdu môžete mať pekne pod kontrolou. Čítajte viac

476 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Trénujte balans a jazdite do školy alebo do práce štýlovo. Vyskúšajte elektrickú jednokolku Segway ONE A1, ktorá vás na jedno nabitie 155Wh batérie dopraví až do vzdialenosti 22 km. Prístroj je vhodný pre všetkých starších ako šestnásť rokov, unesie až 120kg človeka, takže ju bez obáv môžu používať nielen dospievajúce deti, ale aj dospelí.

Ninebot by Segway ONE A1

Po rovinke aj do kopca

Pre začiatok je jazda na rovinke ideálna, aby ste si na jednokolku zvykli a naučili sa ju vybalansovať. Avšak na väčšine miest nie je reálne, že pôjdete celú trasu po rovinke. Jednokolky preto vďaka svojmu vysokému výkonu 500 W zvládnu stúpanie do kopca, a to s náklonom až 15°. Pomocou Bluetooth ju pripojte k svojmu telefónu či tabletu a získavajte dodatočné informácie o jej stave alebo si upravujte nastavenie svetiel či rýchlosti podľa vlastných preferencií.

Na jedno nabitie prejde jednokolka rýchlosťou 16 km/hod celkom až 22 kilometrov!

Postavte sa výzve

Kolobežky či hoverboard sú jedna vec, jednokolky však otestujú vaše schopnosti ešte lepšie. Ukážte mimoriadnu schopnosť balansu a kúpte si pomocníka, ktorý spoľahlivo zabaví návštevu počas oslavy narodenín, ale rovnako dobre vás zavezie do práce či do školy.

Ninebot by Segway ONE A1

Jednoduché prenášanie

Ani na jednokolke sa nedá jazdiť večne. Kedykoľvek dôjdete na koniec cesty alebo prístroju dôjde batéria, jednoducho ju vezmite do ruky a noste so sebou. Váži len 10,5 kg a má integrované ergonomické madlo, ktoré zaručí bezpečné a pohodlné prenášanie.

Ninebot by Segway ONE A1

Pripojenie cez Bluetooth

Pripojte zariadenie bezdrôtovo k svojmu telefónu či tabletu. Po stiahnutí aplikácie sa vám otvoria dvere k úplne novým možnostiam. Môžete si nastaviť osvetlenie jednokolky, sledovať štatistiky o jazdách, zistiť, koľko energie jej zostáva do vybitia a mnoho ďalšieho.

Ninebot by Segway ONE A1

Vzrušujúca jazda

Pod moderným okrúhlym povrchom sa ukrýva výkonná batéria s kapacitou 155 Wh. Na sto percent ju nabijete už za tri hodiny a potom si budete môcť vychutnať až 22 km dlhú jazdu rýchlosťou 16 km/hod. Je len na vás, či pôjdete po rovinke, alebo do kopca. Jednokolka zvládne ísť až po 15° náklone.

Za každého počasia

Vodoodolnosť IP54 je zárukou toho, že prístroj možno bezpečne a pohodlne používať za každého počasia. Nemusíte ho vyťahovať von len vtedy, ak svieti slniečko. Rovnako dobre vás zavezie na požadované miesto v daždi alebo silnejšom vetre. Jediné, na čo musíte dávať pozor, sú klzké cesty.

Ninebot by Segway ONE A1

Špecifikácie:

Typ boardu: klasický
Nosnosť: 120 kg
Dojazd: 22 km
Maximálna rýchlosť: 16 km/h
Dĺžka nabíjania: 3 hod.
Materiál kol: guma
Rozmery: 448 x 419 x 182 mm
Hmotnosť: 11,4 kg
Odporúčaný vek: 16 - 99 rokov
Výška osoby od: 145 cm
Max. stúpanie: 15°
Veľkosť kolies: 14 palcov
Stupeň ochrany: IP54
Bluetooth: áno
Mobilné aplikácie: áno

Obsah balenia:

Základňa
Manuál
Záručné podmienky
Nástavec na ventil
Nabíjačka

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info