Powero City

PRE NÁROČNÝCH

Powero City

Dostupnosť: Na dotaz

Ľahká a výkonná elektrokoloběžka power City s radom skvelých vychytávok je ideálny do mestskej premávky. Komfortnú jazdu zaistí plne odpružený podvozok. Obrovská batérie Samsung sa zase postará o naozaj dlhý dojazd až 40 km na jedno nabitie. Pridajte poriadny výkon 500 W, ktorý z kolobežky vyžmýka rýchlosť až 36 km / hod., A ďalšie vymoženosti ako rekuperácia energie, osvetlenia alebo tempomat a máte vozidlo, ktoré len ťažko hľadá konkurenciu. Presvedčte sa sami. Čítajte viac

Výrobca: E-TWOW

999 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Ak hľadáte najlepšiu kolobežku do mesta, našli ste ju.

Váha minimalistických 11,3kg

Ľahšiu kolobežku s podobnými parametrami nenájdete. Napriek tejto neuveriteľnej váhe, pri ktorej kolobežku poľahky prenesú aj deti, má Powero City plne odpružené nie len zadné, ale aj predné koleso. To zvyšuje nie len bezpečnosť, ale aj komfort z jazdy po našich rozbitých cestách a chodníkoch. Pridajte k tomu úžasný dojazd a výkon a sami prídete na to, že k tejto kolobežke nie je rozumná alternatíva.

Obrovská 36V - 10,5 Ah SAMSUNG batéria (378Wh)

Nechcete žiadne kompromisy iba to najlepšie z najlepšieho. Preto má Powero City batérie od Samsungu a to poriadne nadupané. 378 Wh vám postačí na pohodlný dojazd až 40 km, takže sa nemusíte neustále strachovať, či Vám dôjde šťava. Nedôjde a vy pohodlne a oddýchnutý prídete všade tam kam sa v rámci mesta vydáte. Doba nabíjania iba 3-4 hodiny z 0 na 100%. Navyše používame iba špičkové značkové batérie z tovární SAMSUNG, keďže vieme že od nás očakávate to najlepšie.

Maximálna rýchlosť 36km/h

Viac než potrebujete kdekoľvek v meste. A to je dobre, pretože viete, že máte vždy k dispozícii dostatok výkonu. Ten sa prejaví lepšou akceleráciou, ale aj brzdením (keďže je rekuperačné). Rýchlosť si viete obmedziť a predĺžiť tak dojazd. K dispozícii máte navyše aj tempomat. Keď to však podmienky umožnia, rýchlosť je len na Vás a máte jej k dispozícii dosť... A na miesto neprídete celý spotený, ale dobre naladený zo skvelej jazdy...

Ľahko skladateľná

Powero City zložíte rýchlejšie ako prečítate túto vetu. Pri jej nízkej váhe a skladnosti ju dostanete všade. Do kufra do auta, vlaku, autobusu, električky, pod stôl v kaviarni, do batohu, do kancelárie... Nikto vás nezastaví, pretože Powero City je nenápadná kolobežka, ktorá nekričí o tom, že je elektrická. Svojimi rozmermi ju nerozoznáte od obyčajnej, mechanickej kolobežky. Kým sa na ňu nepostavíte a odfrčíte ako výchor...

Powero City

Unikátne pneumatiky

Kolobežku si nekupujete na to aby ste jej slúžily, ale aby slúžila ona Vám. A to aj po tisícoch kilometrov. Práve pre to máme bezúdržbové pneumatiky, ktoré jednoducho nedostanú defekt, čo Vám garantujeme. Zároveň sú však pružné a pohodlné pri jazde. Toto snáď stojí za patent! a veru sú patentované. Je to technológia malých vzduchových komôrok, ktoré zabezpečujú pohodlnú a bezpečnú jazdu bez strachu z defektu. Veľa iných kolobežiek nemá kvalitný podvozok, ani túto technológiu a snaží sa to nahradiť dušovými pneumatikami - ktoré zbierajú v mestách defekty, kade chodia. S Powero City sa Vám to nestane!

Údržba motora?
Netreba!

Motor sme umiestnili priamo do predného kolesa. Nepotrebuje tak žiadnu reťaz, žiaden olej, žiadnu údržbu. Je priamo v náboji a prenos energie je takextrémne efektívny. Zároveň je uzavretý tak, aby sa do neho neprášilo a zvýšila sa jeho životnosť. Má až 500W a výkonu a ide o tzv. bezkartáčový motor, ktorýsa neopotrebuje ani po tisícoch kilometrov na plný plyn. Kolobežku si predsa nekupujete na jeden rok a nejde o malú investíciu, preto si vyberte takú, ktorá poslúži roky bez toho aby si neustále pýtala niečo na oplátku.

Nezľakne sa noci

Silné svetlo vpredu aj vzadu aby ste videli a bolo vás vidieť. Svetlo viete ovládať priamo za jazdy, alebo ho viete nastaviť na automatiku - akonáhle sa zotmie, Powero City kolobežka Vám sama posvieti na jazdu pomocou strategicky umiestnených výkonných LED diód. Pokiaľ Vám niekto skočí do cesty piezo-elektrický zvonček poslúži ako spoľahlivé upozornenie.

Dokonalosť v jednoduchosti

Vieme, že kolobežku nemáte na to, aby ste sa o ňu starali. Krivé brzdové kotúče, defekty, pískajúce brzdy, poškodené pánty a ložiská,vyšúchané plasty... Elektrokolobežka má byť kopec srandy a skvelý spoločník, a nie nočná mora. To je to, na čo s Powero City rovno zabudnite. Vieme, čo do mesta potrebujete a dotiahli sme to do dokonalosti. Preto používame elektromagnetickú rekuperačnú brzdu, ktorá sa neopotrebuje a vždy spoľahlivo zastaví. Bezúdržbové pneumatiky, letecký hliník namiesto lacných plastov, značková batéria, kvalitné odpruženie. Robíme všetko pre to, aby Vaša jediná práca s Powero City bola dobiť občas jej objemnú batériu.

Zdravší život pre naše deti

Elektromobilita pomáha našej planéte a ide o budúcnosť, ktorá urobí svet lepším, zdravším a ekologickejším miestom pre život našich detí. Energetická náročnosť presunov na kolobežke je mnohonásobne nižšia ako pri preprave autom, či autobusom (a to aj elektrickým) a tak minimalizujete ekologickú stopu, ktorú po sebe zanechávate.

Powero City

Funkcia zero start

Kolobežka sa nerozbehne naplno sama od seba iba tým, že nechtiac zavadíte o plynovú páčku, ale počká na to, že ju rozbehnete sami odrazením sa od zeme, rovnako, ako na klasickej kolobežke. Samozrejme, pokiaľ sa chcete rozbiehať priamo z miesta, viete túto bezpečnostnú vlastnosť kedykoľvek deaktivovať v menu kolobežky.

Tempomat na kolobežke

Vyrážate na dlhšiu trasu? Využijete tempomat. Stačí ak Powero City kolobežku chvíľu necháte ísť rovnakou rýchlosťou a ona si ju zapamätá. Môžete pustiť plynovú páčku a venovať sa jazde. Len čo sa však dotknete brzdy, tempomat sa automaticky bezpečne vypne. Táto funkcia je samostnane aktivovateľná, rovnako ako obmedzovač maximálnej rýchlosti a je iba na Vás, či sa Vám zapáči.

Powero City

Technické parametre:

Váha vrátane batériem - 11,3 kg

Typ batérie SAMSUNG Li-Po (Lithiumpolymer) 36 V 378 Wh (10,5 Ah)

Nabíjačka - UL certifikovaná – 3 A

Doba nabíjania 3-4h

Maximálna rýchlosť - Do 36km/h

Limiter rýchlosti - Áno, 12 / 20 / 25 km/h, vypnuteľný

KERS technológia - rekuperácia pri brzdení

Systém ovládania Brzda - páčka a nožná, plyn - páčka

Tempomat - áno, vypnuteľný v nastaveniach

Funkcia Kick-start - áno, vypnuteľná v nastaveniach

Výkon - 500 W

Stúpanie - do 25 stupňov (v závislosti na váhe a podmienkach)

Motor brushless (bezkartáčový, bezkomutátorový) DC v náboji kolesa

Dojazd do 40 km (pri rýchlosti 20 km/h a 70 kg, rovný povrch, bezvetrie)

Nosnosť 125 kg

Materiál - Ultrapevný hliník 6061 T6

Osvetlenie - Predné svetlo s vysoko výkonnou LED (6ks), kontrolovaná cez CPU + automatický svetelný senzor + zadné svetlo v blatníku

Prenos sily - Motor priamo v náboji predného kolesa

Podvozok - odpružené zadné aj predné koleso

Brzdy - zdvojený brzdový systém (predná elektromagentická brzda s KERS, zadná nožná brzda), vylepšené brzdenie, iba 6m z 25km/h pri 70kg

Dĺžka, výška, šírka (zložená) - 97 cm x 33 cm x 14,5 cm

Dĺžka, výška, šírka (rozložená) - 102 cm x 116 cm x 38 cm

Pneumatiky - bezúdržbové, patentovaný systém dutín

Rázvor - 67 cm

Svetlá výška - 9 cm

Výška tyče rukoväte 77 – 91 – 100 cm (tri polohy), 100 stačí aj pre obrov

Obsah balenia - kolobežka, nabíjačka, návod

Legálne na ceste pre automobily Oficiálne nie!

Spotreba energie - 7.7 Wh/km

Skladanie - Plne zložiteľná, vrátane rúčiek (patentované), automatické rozloženie rúčiek

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info