Segway Ninebot Gokart

Dostupnosť: Vypredané - ZVOLTE INÝ VARIANT

Segway Ninebot Gokart je najviac cool motokára s dlhým dojazdom, ktorá behom pár sekúnd zrýchli z 0 na 24 km / hod. Zažite to pravé vzrušenie a usporiadajte preteky. Motokára Segway Gokart je priamo predurčená k víťazstvu. Čítajte viac

Výrobca: Segway

759 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Ninebot Gokart je vôbec prvou Gokart pre Segway, ktorý sa vyrába. Jedná sa o rozširujúci kit pre Ninebot by Segway MiniPro, Mini a Ninebot S (Mini už sa nevyrába a nahradil ho Ninebot S). Tieto modely môžete odpojiť od riadiacej kolenné tyče a pripojením k rámu Ninebot Gokart je premeníte na motor úžasné motokáry. Takáto kára potom dokáže zrýchliť behom pár sekúnd z 0 na 24 km / hod. a potešiť tak malé i veľké pretekárov. Nastaviteľný rám a volant lákajú k jazde deti i dospelých. Za volant sa môžu posadiť všetci, ktorí majú výšku aspoň 130 - 190 cm a súčasne neprekročí maximálna nosnosť motokáry 100 kg.

Dlhý dojazd a 3 jazdné režimy

Segway Ninebot Gokart sa radí medzi motokáry s naozaj dlhým dojazdom až 15 km, čo zaručuje veľa pretekárskej zábavy. Vodičské skúsenosti môžete postupne pilovať vďaka 3 jazdným režimom. Motokára je síce odporúčaná pre deti od 14 rokov, ale v bezpečnom korytnačím začiatočníckom režime máme vyskúšané aj na 6 ročných deťoch.

  • Režim začiatočník - max. Rýchlosť 8 km / hod.
  • Režim standard - max. Rýchlosť 18 km / hod.
  • Režim sport - max. Rýchlosť 24 km / hod.

Mechanická ručná brzda aj funkcie spiatočky

Jazdu si tak bez starostí môžu užiť začiatočníci i skúsení pretekári. O bezpečné zastavenie sa postará nielen pedálová brzda, ale aj mechanická ručná brzda, ktorá umožňuje fantastické driftovanie. Dvojitým kliknutím na brzdový pedál potom jednoducho zmeníte smer jazdy na spiatočku. Práve spiatočka je funkcia, ktorá odlišuje Ninebot Gokart od väčšiny iných Gokart.

Pripojte sa na aplikáciu

Vďaka aplikácii Segway-Ninebot môžete svoje vozidlo prepojiť aj s telefónom a získať veľa skvelých funkcií. Patrí medzi ne meranie výkonu, nastavenie jazdou režimov a mnohé ďalšie. Tak neotáľajte a zažite to pravé pretekárske vzrušenie. Za volantom motokáry Segway Ninebot Gokart si budete pripadať ako ozajstní pretekári.

 Motokára pro děti i dospělé

 

Segway Ninebot Gokart je pouze nástavba pro Ninebot by Segway MiniPro, Mini a Ninebot S (Mini už se nevyrábí a nahradil ho Ninebot S). Ninebot Gokart sám od sebe nejezdí.

 

Specifikace:

Doporučený věk: 14+ (v bezpečném želvím začátečnickém režimu máme vyzkoušeno i na 6 letých dětech)

Maximální rychlost: 24 km/h

Typický dojezd: 15 km

Maximální nosnost: 100 kg

Výška postavy: 130 - 190 cm

Hmotnost: 27,8 kg

Rozměry motokáry: minimálně 1004 x 822 x 510 mm / maximálně 1383 x 822 x 600 mm

Poměr zatáčení: 2.1:1

Ovládání v aplikacích: ano

Světlá výška podvozku: 40 mm

Maximální stoupání: 15°

Provozní teploty: -10 do 40° C

Voděodolnost: IPX4

Napájení řídící jednotky Kitu: 6 AA baterií

Přední pneumatiky: šířka 80 mm, průměr kola 127 mm

Přední světlo: bílé LED

Brzdy: elektronická + ruční mechanická

Brzdná dráha: 6 m

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info