Elektrický longboard Eljet Double Drive

Dostupnosť: Skladom

Elektrický longboard s pohonom obi dvoch náprav. Čítajte viac

680 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Objavte zbrusu nový rozmer jazdy na "long". Elektrické longboardy patrí medzi horúce novinky letnej sezóny. Elektrický longboard Eljet Double drive Vám prináša úplne odlišný pôžitok z jazdy, než na ktorý ste boli až doteraz zvyknutí. Ako sám názov napovedá, longboard Eljet Double drive s elektrickým pohonom disponuje jedným elektromotorom.
Elektrický longboard Eljet Double drive je ideálnym spoločníkom na cesty. So svojou hmotnosťou iba 6,8 kilogramu si ho vezmete ľahko do ruky vo chvíľach, kedy na ňom zrovna neujíždíte s vetrom o preteky. Dojazd na jedno nabitie môže dosiahnuť až 25 kilometrov a maximálna konštrukčná rýchlosť atakuje aj hranicu 25 kilometrov za hodinu.

Doska dosky elektrického longboardu je vyrobená celkom z 5 vrstiev, z ktorých tri tvoria bambus a zvyšné dve potom sklené vlákno, ktoré bambusové vrstvy prekladajú. Kapacita batérie je úctyhodných 8,8 Ah a z celkovej hmotnosti longboardu zaberá 1,3 kilogramu. Elektromotor, ktorý Double drive longboard Eljet poháňa, sa môže pochváliť výkonom 1800 Wattov. Jeho konštrukcia je bez kefiek a funguje jednosmerným.

Štyri kolieska elektrického Long sú vyrobené z vysoko odolného polyuretánu a na stupnici tvrdosti sa radí do skupiny 78a. Rozmery koliesok sú 80 * 40 milimetrov.

Príjemným doplnkom je aj diaľkové bezdrôtové ovládanie, ktorého nabíjania Vám zaberie přiližně 90 minút. S jeho použitím môžete mať istotu, že Vám s elektrickým longboardy Eljet Double drive nikto ďaleko neujde.

Obsahom balenia od PowerGuy.cz je:

1 x elektrický longboard Eljet Double drive

1 x nabíjačka

1 x diaľkové ovládanie

1 x sada náhradných koliesok

1 x manuál

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE

Hmotnosť: 7,8 kg
Rozmery: 94 x 20 x 28 cm
Rozmery balenia: 97 x 31 x 20cm

DOSKA
Materiál: 3 vrstvy bambus 2 vrstvy sklené vlákna

BATÉRIE
Kapacita: 8800 mAh
Typ: Li-Ion
Hmotnosť: 1320 gramov
Doba nabíjania: 3 hodiny
Maximálna rýchlosť: až 25 km / h
Dojazd: až 30 km

MOTOR
Typ: bezkartáčový, jednosmerný
Výkon: 2 x 1800 W

KOLA
Materiál: vysoko odolný polyuretán
Rozmery: 80 x 45 mm
Tvrdosť: 78a

BEZDRÔTOVÝ OVLÁDAČ
Kapacita: 800 mAh
Typ: Li-Ion
Doba nabíjania: 90 minút

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info