Elektrický longboard Eljet Advanced

Dostupnosť: Skladom

Elektrický longboard s pohonom dvoch motorov Čítajte viac

640 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Objavte zbrusu nový rozmer jazdy na "long". Elektrické longboardy patrí medzi horúce novinky letnej sezóny roku 2016. Elektrický longboard Eljet Single drive Vám prináša úplne odlišný pôžitok z jazdy, než na ktorý ste boli až doteraz zvyknutí. Ako sám názov napovedá, longboard Eljet Single drive s elektrickým pohonom disponuje jedným elektromotorom.

Elektrický longboard Eljet LB2 DOUBLE drive je ideálnym spoločníkom na cesty. So svojou hmotnosťou iba 6,8 kilogramu si ho vezmete ľahko do ruky vo chvíľach, kedy na ňom zrovna neujíždíte s vetrom o preteky. Dojazd na jedno nabitie môže dosiahnuť až 25 kilometrov a maximálna konštrukčná rýchlosť atakuje aj hranicu 25 kilometrov za hodinu.

Doska dosky elektrického longboardu je vyrobená celkom z 5 vrstiev, z ktorých tri tvoria bambus a zvyšné dve potom sklené vlákno, ktoré bambusové vrstvy prekladajú. Kapacita batérie je úctyhodných 8,8 Ah a z celkovej hmotnosti longboardu zaberá 1,3 kilogramu. Elektromotor, ktorý Single drive longboard Eljet poháňa, sa môže pochváliť výkonom 1800 Wattov. Jeho konštrukcia je bez kefiek a funguje jednosmerným.

Štyri kolieska elektrického Long sú vyrobené z vysoko odolného polyuretánu a na stupnici tvrdosti sa radí do skupiny 78a. Rozmery koliesok sú 80 * 40 milimetrov.

Príjemným doplnkom je aj diaľkové bezdrôtové ovládanie, ktorého nabíjania Vám zaberie přiližně 90 minút. S jeho použitím môžete mať istotu, že Vám s elektrickým longboardy Eljet Single drive nikto ďaleko neujde.

Obsahom balenia od PowerGuy.cz je:

1 x elektrický longboard Eljet LB2 Double drive

1 x nabíjačka

1 x diaľkové ovládanie

1 x manuál

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE
ELEKTRICKÝ Longboard ELJET LB2 DOUBLE DRIVE
Hmotnosť: 5,8 kg
Rozmery: 94 x 21,5 x 12 cm
Rozmery balenia: 97 x 27 x 17 cm

DOSKA
Materiál: 7 vrstvové drevo

BATÉRIE
Kapacita: 4000 mAh / 36 V
Typ: Li-Ion
Doba nabíjania: 2 hodiny
Maximálna rýchlosť: 30 km / h
Dojazd: 15 km
Nosnosť: 130 kg
Stúpanie: 15 *

MOTOR
Typ: bezkartáčový, jednosmerný
Výkon: 2 x 300 W
Brzda: elektromagnetická

KOLA
Materiál: vysoko odolný polyuretán
Rozmery: 80 x 52 mm

BEZDRÔTOVÝ OVLÁDAČ
Kapacita: 450 mAh / 3,7 V
Typ batérie: Li-Ion

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info