Kolonožka OFFROAD Bluetooth APP

Dostupnosť: 3 dni od objednávky

Revolučná balančné vozítko bez riadidiel do terénu s bluetooth reproduktorom Čítajte viac

339 € s DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Kolonožka Offroad Bluetooth je vhodným variantom pre tých užívateľov, ktorí majú radi moderné technológie a chcú so svojou Kolonožkou zvládnu náročnejší terén, než ktorý poskytuje mestská ulice. Vďaka širokým kolesám dokáže táto Kolonožka prekonať aj rôzne terénne nerovnosti a spolu so špeciálnou aplikáciou umožňuje svojmu užívateľovi zažiť vskutku jedinečný zážitok z jazdy.

Kolonožka Offroad je tak vhodná aj pre náročnejších užívateľov, ktorí si chcú užiť jazdu nielen na rovných cestách. Vezmite svoju Kolonožku von a zažite ten pravý pôžitok z jazdy.

Tento typ Kolonožky navyše disponuje funkciou Bluetooth a teda aj prepojením s mobilným telefónom či tabletom.

cestou necestou

Kolonožka Offroad je vďaka svojim nafukovacím kolesám prispôsobená na to, aby prekonávala terénne nerovnosti rôzneho druhu - nástrahy lesných ciest i mestských ulíc. Masívne nafukovacie kolesá s priemerom 25 cm sú nielen dominantou Kolonožky Offroad, ale aj jej nespornou výhodou.

Kolonožka Offroad si hravo poradí aj s kopcovitým terénom. Prekonáte s ňou bez problémov aj stúpanie až do uhla 15 °.

výkon predovšetkým

Kolonožka Offroad je poháňaná dvoma vysoko výkonnými motormi o výkone 350 W. Vďaka tomu môžete ísť rýchlosťou až 16 km / hod.

Choďte, kam vás srdce ťahá

Vnútri KolonožkyOffroad je skrytá lítiová batéria od Samsung s kapacitou 4400 mAh. Už po 2 hodinách je batéria plne dobitá a umožní jazdci uraziť s Kolonožkou vzdialenosť 15 až 20 km. Samozrejme s ohľadom na hmotnosť jazdca, štýl jazdy či náročnosť terénu.

Buďte vidieť

Kolonožka Offroad je vybavená LED svetlami. Vďaka týmto dômyselne integrovaným LED diódam bude vaša jazda ešte komfortnejšie a najmä bezpečnejšie.

ľahko prenosné

Ak si lámete hlavu, ako 14kilovou Kolonožku Offroad preniesť z miesta na miesto, máme pre vás pohodlné riešenie. Ku každej Kolonožce dodávame zadarmo tašku na Kolonožku, vyrobenú z kvalitného PVC. Kolonožka je tak dobre chránená proti vonkajším vplyvom a vy ju môžete zobrať všade so sebou.

Pre malých aj veľkých

Vďaka pevnej a pevne navrhnutej konštrukcii je kolonožka skvele prispôsobená aj pre ťažšie jazdcov. Parádny jazdu si tak môžu užiť aj jazdci s váhou do 120 kg. Minimálna váha jazdca je aspoň 25 kg.

Inteligentný balančný systém

Kolonožka Offroad je vybavená inteligentným balančnom systémom. Tento systém funguje na princípe spolupráce gyroskopov a mikročipov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca voči Kolonožce. Jazda je určovaná jednoduchým prenesením váhy jazdca dopredu alebo dozadu. Na základe toho identifikuje gyroskopický systém požadovaný smer jazdy a umožní jazdu vpred, vzad či otáčanie na mieste

LEGISLATÍVA
Kolonožka smie byť použitá na komunikáciách v SR. Osobné vozítko Kolonožka nie je motorovým ani nemotorovým vozidlom a užívateľ tohto zariadenia je v zmysle $ 2 písm. j) zákona č ,. 36112000 Zb. O premávke na pozemných komunikáciách a o zmenách niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, považovaný za chodcov.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE HOWERBOARDU

  • Rozmery: 69 x 29 x 28 cm
  • Doba nabíjania: 1-2h
  • Motor: 2x 350W / 36V
  • Maximálna rýchlosť: 16 km / h
  • Váha: 14 kg
  • Maximálny uhol stúpania: 15 °
  • Batéria: SAMSUNG Li-ION
  • Dojazd: 20 km
  • Maximálna váha jazdca: 120 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info