CZ EN SK ES DE FR

Špecialista na skákacie topánky.
Powerisers, jednokolky, aj Kangoo Jumps skladom."
Množstvo 0
0 € Celková cena
Nákupný košík

Balančné náramky Forza

2 Položky

Náramky SBS FORZA BALANCE obsahujú dva unikátne hologramy, ktoré v kontakte s elektromagnetiským poľom človeka, upraví jeho frekvenciu na prospešný kmitočet 7,83 Hz. Speicální hologram dokáže harmonizovať naše pole. Tento jav sa prejaví okamžite po nasadení balančného náramku a účinky sú veľmi zreteľné. Okamžite po nasadení náramku sa zvýši vaše stabilita, ohybnosť a vďaka správnemu rozloženie energie dôjde k efektívnemu využívaniu celého pohybového aparátu.

Ako náramky SBS FORZA BALANCE fungujú a ako sú prospešné?

Roku 1957 objavil WO Schuman frekvenčné spektrum, ktoré sa nachádza v oblasti medzi Zemou a ionosférou (Schumanova rezonancie). Pôvodný meraní predpokladala že sa jedná o kmitočet s nemennou frekvencii 7,8 Hz. Najnovšie merania však ukazujú, že frekvencia narastá.
Po celé generácie je ľudstvo zviazané so "srdcovým tepom" našej planéty a ten ovplyvňuje celkovú harmóniu nášho tela, tiež zdravý spánok, psychickú pohodu a fyzický výkon. Frekvencia 7,8 Hz je totožná s tzv. Alfa frekvencií, v ktorej sa nachádzame v spánku, pri meditácii alebo hlbokom uvoľnenie. Alfa frekvencia je tiež veľmi dôležitým faktorom pri samouzdravování a regenerácii nášho tela. Je teda celkom jasné, že ľudské zdravie je úzko spojené z geofyzikálnymi parametrami našej planéty a zvyšujúce sa Schumanova rezonanciu podstatnou mierou negatívne ovplyvňuje kvalitu našich životov.

Zobraziť:

Prečo zvoliť HOPsaj.sk

Doprava ZDARMA pri nákupe nad 320,- EUR
Zarábajte s nami v affiliate
E-shop ponúka všetky značky kvalitných skákacích topánok - istota nezávislého poradenstva
Osobný odber v Bratislave

Bezpečný nákup

Recenzie zákazníkov, za ktoré sa nemusíme hanbiť. Možnosť osobného odberu objednaného tovaru.
Odborné poradenstvo.
Ochrana Vašich osobných údajov.
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní.
Obchodné podmienky preverené zákazníkmi.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info